کد خبر: 16236 A

سعدالدین خبر داد؛

هیاتی از مدیران ارشد گمركات در راستای بررسی وضعیت ترانزیت سوخت و كالا از گمركات مرزی، از گمركات استان كرمانشاه بازدید كردند.

کرمانشاه ـ ایلنا: مدیركل گمركات استان كرمانشاه گفت: معاون حقوقی و نظارت گمرك جمهوری اسلامی ایران به همراه مدیركل دفتر نظارت بر ترانزیت گمرك ایران و هیاتی از مدیران ارشد گمركات در راستای بررسی وضعیت ترانزیت سوخت و كالا از گمركات مرزی، از گمركات استان كرمانشاه بازدید كردند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، علی سعدالدین افزود: ناصر علی مددی جهرمی معاون حقوقی و نظارت گمرك جمهوری اسلامی ایران در بازدید چند مرحله ای خود از گمركات اجرایی همجوار با عراق، وارد گمرك پرویزخان شد و ضمن دیدار با كاركنان این گمرك، از نزدیك فرآیند تبادل كالا و مسافر در این مرز را مورد بازدید قرار داد.

مدیركل گمركات استان تصریح كرد: علی مددی جهرمی در این بازدید به منظور ایجاد نظم و انظباط و ساماندهی تردد كامیون ها در گمرك پرویزخان پیشنهاد لاین بندی و تفكیك كردن كامیون های حامل كالاها و همچنین جدا نمودن جاهای عملیاتی از مسافری در این مرز را ارایه كرد.

سعدالدین افزود: یكی از پروژه‌های مهم در مرز پرویزخان تعریض پل موجود در نقطه صفر مرزی بین ایران و عراق است و با سه بانده شدن آن، تردد كامیون‌ها و مسافران با سرعت و سهولت بیشتری صورت می‌گیرد.

مدیركل گمركات استان گفت: معاون حقوقی و نظارت گمرك ایران در این دیدار اعلام كرد در صورت تكمیل زیرساخت‌ های مورد نیاز در این گمرك، گمرك جمهوری اسلامی ایران نسبت به اختصاص ردیف مرزی برای گمرك مرزی پرویزخان اقدام و طی مصوبه‌ای آن را ابلاغ خواهد كرد.

سعدالدین در پایان یادآور شد: معاون حقوقی و نظارت گمرك جمهوری اسلامی ایران در ادامه بازدید خود از گمركات اشتان از گمرك خسروی نیز بازدید كرد و از نزدیك فعالیت و روند كاری این گمرك را مورد بررسی قرار داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر