کد خبر: 1732 A

امام جمعه روانسر:

صیانت از امنیت‌، حفظ وحدت و همدلی در سایه برافراشته بودن پرچم نظام جمهوری اسلامی تکلیف همه مسئولان و مردم است.

 روانسر ـ ایلنا: ملا‌عبدالله غفوری در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان روانسر اظهار کرد: هفته دولت فرصت مناسبی است تا اینکه خدمات دولت به مردم بیان شود. به گزارش خبرنگار ایلنا از روانسر، امام جمعه شهرستان روانسر شهدای هفته دولت را نماد تلاش و ولایت‌مداری توصیف و تصریح کرد: احیای دین، گسترش عدالت و حل مشکلات مردم باید به صورت عملی مدنظر قرار گیرد.

وی تصریح کرد: صیانت از امنیت‌، حفظ وحدت و همدلی در سایه برافراشته بودن پرچم نظام جمهوری اسلامی تکلیف همه مسئولان و مردم است. امام جمعه روانسر با اشاره به خدمات ارزشمند دولت نهم و دهم در مسیر توسعه شهرستان روانسر افزود: هفته دولت فرصتی مناسب و مغتنم برای ارائه فعالیت‌ها و دستاوردهای دولتمردان و مسئولان به مردم است که در فضای اطلاع‌رسانی باید تلاش شود کارهای برجسته و مهم دولت و نظام به اطلاع مردم رسانیده شود.

وی وجود عدالت و تکریم ارباب رجوع را زمینه‌ساز پیشرفت و رضایت اقشار جامعه از دولت عنوان کرد. غفوری از همه دستگاه‌های اجرایی خواست تکریم ارباب رجوع را در دستور کار اخلاقی و عملی خویش قرار دهند تا در پرتو رضایت خلق رضایت و خشنودی خدا نیز حاصل شود.

جلال صفری نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای جمهوری اسلامی ایران گفت: شهدا همواره زنده و نظاره‌گر اعمال و رفتار ما هستند و همه ما باید با الگوگیری از آنان همه کارهای خود را با نیت‌الهی و خدمت صادقانه انجام دهیم. صفری افزود: آرزوی دیرینه شهدا نائل شدن به مقام رفیع شهادت بود و شهدا امروز به آرزویشان رسیده‌اند و امروز همه ما وظیفه داریم راه و سیره آنان را در جامعه عملی کنیم.‌

وی اظهار کرد: استفاده از منابع نیروی انسانی و مدیریت صحیح در خدمت صادقانه به مردم جزو شاخصه مدیران توانمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و اگر امروز ما شاهد رشد و رونق همه جانبه منطقه هستیم نتیجه مجاهدت و ایثار خدمتگزاران است.

فرماندار شهرستان روانسر افزود: مدیریت در شهرستان روانسر توام با همدلی،همراهی و هم‌فکری است که این شهرستان روی ریل توسعه‌، پیشرفت قرار گرفته که این نشان از تلاش شما مدیران دستگاه‌ها و نهادهای روانسر است. صفری تصریح کرد: تلاش‌های دولت و خدمات ارائه شده توسط دولت نهم و دهم مسیر توسعه روانسر را مهیا کرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر