کد خبر: 20475 A

استاندار کرمانشاه:

آموزش و پرورش استان کرمانشاه در حوزه رفع محرومیت از مدارس با برگزای كلاس های تقویتی دروس ریاضی، فیزیك و شیمی و ارایه خدمات آموزشی در این مناطق با جدیت عمل كرده است.

ایلنا ـ کرمانشاه: استاندار کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه آموزش و پرورش استان کرمانشاه در حوزه رفع محرومیت از مدارس با برگزای كلاس های تقویتی دروس ریاضی، فیزیك و شیمی و ارایه خدمات آموزشی در این مناطق با جدیت عمل كرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، سید دادوش هاشمی تاکید کرد: بدون تردید رشد، توسعه و بالندگی فكری هر جامعه ای در گرو تقویت بنیادهای آموزشی و تعلیم و تربیت صحیحیی است كه از سوی نهادهای آموزشی ارایه می شود.

استاندار کرمانشاه افزود: استفاده از معلمین مجرب در سطح ارایه خدمات آموزشی به دانش آموزان از موفقیت های آموزشی این کرمانشاه است و فضاهای آموزشی در استان از رشد خاصی بر خوردار است كه این موضوع منجر به پویایی هر چه بیشتر این بخش خواهد شد.

هاشمی در پایان ارایه امكانات آموزشی استان در زمینه كلاس های تقویتی در مناطق محروم را از برنامه های خوب آموزش و پرورش عنوان كرد و افزود: هدف از ارایه این خدمات مقدمه ای برای پیشبرد اهداف عالی، توسعه فكری و پژوهشی در این استان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر