کد خبر: 23790 A

دبیركارگروه اشتغال کرمانشاه:

دبیركارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان كرمانشاه از پرداخت بیش از 10 هزار و 840 میلیارد ریال تسهیلات بنگاه های اقتصادی زودبازده از سوی بانك های استان به 26 هزار و 780 طرح اشتغالزا خبر داد.

ایلنا ـ کرمانشاه: دبیركارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان كرمانشاه در كارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان، عملكرد بانك های عامل كرمانشاه در پرداخت تسهیلات بنگاه های اقتصادی زودبازده را مثبت ارزیابی كرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، سهراب براندیشه افزود:بانك های ملی، صنعت و معدن، سپه و صادرات بهترین عملكرد را در این زمینه داشته اند.

براندیشه همچنین از پرداخت 510 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان خبر داد و گفت: از سال گذشته تاكنون 21 هزار و 184 طرح مشاغل خانگی به بانك ها معرفی شده كه تاكنون به 14 هزار و 292 طرح تصویبی، مبلغ 514 میلیارد و 640 میلیون ریال پرداخت شده است.

دبیر كارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان كرمانشاه به تسهیلات اختصاص یافته از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به كرمانشاه اشاره كرد و افزود: از این محل هفت هزار میلیارد ریال به استان اختصاص یافته و تاكنون برای دو هزار طرح، مبلغ دو هزار و 480 میلیارد ریال در كارگروه اشتغال و سرمایه گذاری مصوب شده است.

براندیشه در پایان گفت: بانك ها از محل این اعتبار، مبلغ 960 میلیارد ریال به 620 طرح معرفی شده، تسهیلات پرداخت كره اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر