کد خبر: 23818 A

نماینده کرمانشاه:

زمان دقیق تحویل واحدهای مسکن مهر در استان کرمانشاه مشخص نیست و نباید تحویل چند واحد را به معنای افتتاح و بهره برداری از این واحدها عنوان کنیم.

ایلنا ـ کرمانشاه: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: طرح مسکن مهر، طرح بسیار خوبی و تاثیرگذاری می توانست باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، سیدسعید حیدری طیب افزود: ما اصل این طرح را قبول داریم ولی متاسفانه شاهد مشکلاتی در بحث کمی و کیفی احداث واحدهای مسکن مهر هستیم.

وی تاکید کرد: اگر نصف هزینه های ساخت مسکن مهر در حوزه نفت و گاز صرف می شد، بی شک می توانستیم شاهد نتایج بهتر و استوار تر در کشور باشیم، ولی شاهدیم که متاسفانه این امر محقق نشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: باید واحدهای مسکن مهر در بافت فرسوده ساخته می شد، ولی این واحدها در خارج از شهر همانند کوهپایه ها و منابع طبیعی ساخته شده اند و همین امر باعث صرف هزینه های بالا برای دولت و پیمانکاران شده است.

حیدری طیب افزود: در اجرای ساخت واحدهای مسکن مهر در استان کرمانشاه بیش از 60 پیمانکار غیربومی به کار گرفته شده است و از سویی دیگر مصالح چینی در این واحدها به کار رفته است که این کار هم ضربه به اشتغال استان است و هم نابودی صنایع و تولیدات داخلی کشور.

وی با اشاره به اینکه مصالح به کار رفته در ساخت واحدهای مسکن مهر کرمانشاه کیفیتی پایین دارند، گفت: متاسفانه در بحث نظارت بر ساختهای واحدهای مسکن مهر، شاهد کاستی ها و کم کاریهایی هستیم و این امر تاکنون ضربات بسیار مهلکی بر روند ساخت این واحدها زده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: زمان دقیق تحویل واحدهای مسکن مهر در استان کرمانشاه مشخص نیست و نباید تحویل چند واحد را به معنای افتتاح و بهره برداری از این واحدها عنوان کنیم.

حیدری طیب در پایان گفت: امیدواریم در ساخت واحدهای مسکن مهر که در آینده عملیات اجرایی آنها شروع می شود، هم نظارت بیشتری صورت پذیرد و هم از مصالح با کیفیت تری استفاده شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر