کد خبر: 37168 A

ایلنا گزارش می دهد؛

خبرنگاران و اصحاب رسانه ها کرمانشاه به نحوه عملکرد روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه اعتراض کردند.

ایلنا ـ کرمانشاه: اولین همایش وقف و رسانه صبح امروز دوشنبه در سالن همایش دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه با حضور اصحاب رسانه و تنی چند از مدیران روابط عمومی ادارات سطح استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه،در این مراسم که با هدف تقدیر و تشکر از خبرنگاران و اصحاب رسانه فعال در حوزه وقف برگزار شده بود مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه حضور نداشت.

عدم حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در این همایش که بیشتر مدیران مسئولان خبرگزاری و مطبوعات حضور داشتند، باعث شد که برخی مشکلات در طول جلسه پیش بیاید.

در این جلسه، حجت الاسلام قربانی، مسئول کمیته امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه سخنانی در باب اهمیت وقف و پاسداشت آن در جامعه و دین مبین اسلام ایراد کردند.

در پایان برنامه از برخی از خبرنگاران فعال در حوزه اداره اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه به صورت سلیقه‌ای تقدیر به عمل آمد، به گونه‌ای كه نامی از خبرنگار خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) كه سرپرستی استان کرمانشاه را دارد و بیشترین اخبار قرآنی و اداره اوقاف را منعکس می كند، برده نشد.

یکی از خبرنگاران در این باره به خبرنگار ایلنا گفت: هنوز برای ما معلوم نیست که ملاک خبرنگار فعال برای مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه چیست؟!

وی افزود: امیدواریم که با فعالیت اصحاب رسانه سلیقه‌ای برخورد نشود و مسئولان و مدیران اداره کل اوقاف به این مساله رسیدگی کنند.

این خبرنگار با اشاره به اینکه در این چند ساله، اخلاق و دقت نظر حجت الاسلام حسینی مقدم برای خبرنگاران زبانزد و مثبت بوده است، گفت: امیدواریم که بعد از اتمام دوران مدیریت حجت الاسلام حسینی مقدم بر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، مدیری توانمندی همانند ایشان ریاست این اداره کل را بر عهده بگیرد.

گفتنی است در پایان این مراسم، خبرنگاران و مسئولان رسانه ها به صورت شفاهی و کتبی اعتراض خود را به عملکرد روابط عمومی این اداره کل اعلام کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر