کد خبر: 37193 A

سرهنگ جهانفر:

رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان کرمانشاه از انهدام یک باند 4 نفره زورگیری و اعتراف آنان به 10 فقره سرقت و زورگیری در پوشش مسافربری خبر داد.

ایلنا ـ کرمانشاه: رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده بهمراه 4 نفر (3 مرد و یک زن) متهم به زورگیری از پاسگاه "چالابه" کرمانشاه به پلیس آگاهی استان، ماموران شعبه 5 اداره مبارزه با سرقت این پلیس رسیدگی به پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه،سرهنگ حبیب الله جهانفر افزود: متهمان در پاسگاه منکر هرگونه سرقت و زورگیری بودند، اما در تحقیقات فنی و تخصصی بعمل آمده در پلیس آگاهی لب به اعتراف گشودند و از 10 فقره زورگیری سرقت اموال شهروندان در پوشش مسافربر و با استفاده از یکدستگاه سواری پراید پرده برداشتند.

سرهنگ جهانفر ضمن اشاره به شناسایی 6 نفر از مالباختگان توسط ماموران پرونده افزود: ارزش اموال مسروقه 460 میلیون ریال برآورد شده است.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهمان با دستور مقام قضایی و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان مرکزی کرمانشاه شدند.

رییس پلیس آگاهی انتظامی استان کرمانشاه در خاتمه از شهروندان درخواست کرد، در مسافرتهای درون شهری خود تنها از ناوگان حمل و نقل عمومی مانند تاکسی، اتوبوس و آژانس های تاکسی تلفنی معتبر استفاده کرده و به هیچ عنوان به وسایط مسافرکش شخصی اعتماد نکنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر