کد خبر: 39907 A

در ۸ ماهه سال‌جاری؛

در ۸ ماهه امسال، ۳۸۶ نفر در حوادث رانندگی استان کشته و ۷هزار و ۷۷۰ نفر مصدوم شده‌اند/ بیشترین تلفات حوادث رانندگی با ۲۵۰ مورد در جاده‌های برون‌شهری و پس از آن با ۱۲۲ مورد در تصادفات درون‌شهری و ۱۴ مورد در جاده‌های روستایی گزارش‌شده‌است.

ایلنا ـ کرمانشاه: پزشکی قانونی استان کرمانشاه اعلام کرد: در هشت ماهه امسال 386 نفر در حوادث رانندگی استان جان باخته‌اند که این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که 416 نفر در تصادفات رانندگی کشته شدند، 2/7 درصد كاهش نشان می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، در این گزارش، از مجموع تلفات حوادث رانندگی هشت ‌ماهه امسال در استان كرمانشاه 306 نفر مرد و 80 نفر زن بوده‌اند.

در این گزارش با اشاره به محل وقوع تصادفات منجر به فوت در هشت ‌ماهه امسال، بیشترین تلفات حوادث رانندگی با 250 مورد در جاده‌های برون شهری و پس از آن با 122 مورد در تصادفات درون شهری و 14 مورد در جاده‌های روستایی گزارش شده است.

طبق اعلام پزشکی قانونی استان، در حوادث رانندگی هشت ‌ماهه امسال هفت هزار و 770 نفر (پنج‌هزار و 575 مرد و دو‌هزار و 195 زن) مصدوم شده‌اند كه نسبت به مدت مشابه سال قبل 7/8 درصد افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش در آبان ماه امسال تعداد 53 نفر (40 مرد و 13 زن) جان خود را در تصادفات از دست دادند كه این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 5/32 درصد افزایش یافته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر