کد خبر: 40123 A

مسئول کمیته اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر کرمانشاه:

برگزاری مطلوب جشنواره فیلم فجر نیازمند همراهی رسانه ها و مطبوعات استان کرمانشاه است.

ایلنا ـ کرمانشاه: مسئول کمیته اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر کرمانشاه در جمع خبرنگاران از برگزاری جشنواره فیلم فجر در روزهای 14 تا 24 بهمن ماه خبر داد و گفت: فیلم‌های این جشنواره در کرمانشاه به مدت 11 روز در کرمانشاه نمایش داده می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، خسرو تمری تاکید کرد: جشنواره فیلم فجر رویداد مهم فرهنگی استان در ایام دهه فجر است که خوشبختانه با پی گیری‌های مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و همچنین حمایت آقای استاندار  تحقق پیدا کرد و نکته قابل توجه این‌که این جشنواره برای اولین بار است که در استان کرمانشاه برگزار می شود.

وی افزود: باید از ظرفیت جشنواره در قالب جشن‌های انقلاب نیز استفاده کنیم و مردم نیز در فضایی مملو از جشن های انقلاب از این فیلم‌ها را ببینند.

مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی فیلم فجر کرمانشاه افزود: در شکل گیری این رویداد مهم فرهنگی بیش از هر چیز نقش رسانه ها از اولویت برخوردار است و رسانه ها نقش مهمی در فضای تبلیغی جشنواره دارند.

وی افزود: بدون حمایت رسانه‌ها اعم از صدا و سیما و مطبوعات برگزاری مطلوب برنامه ها و رویدادهای مهم فرهنگی ممکن نیست و لذا تا کنون رسانه های استان با آگاهی به نقش و کارکرد فرهنگی که برای خود قائل هستند نقش مهمی در فرایند رشد توسعه فرهنگی استان داشته اند.

تمری همچنین افزود: اختتامیه این رخداد فرهنگی و هنری با حضورت مقاماتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استان در 25بهمن برگزار می شود و در آن از بهترین فیلم از نگاه مردم، بهترین فیلم‌نامه، بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین بازیگر نقش اول زن و بهترین کارگردان تقدیر می شود.

مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: برنامه زمان‌بندی دقیق پخش فیلم‌ها و مکان آنها در روزهای آتی به صورت دقیق مشخص می‌شود و در این زمینه نیز اطلاع رسانی مناسب صورت می‌گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر