کد خبر: 40125 A

استاندار كرمانشاه:

دشمنان بدانند كه انتخابات در این مملكت بر اساس رای و فكر ملت صورت می‌گیرد و زیبایی انتخابات كشور در این است كه كسی قدرت تشخیص این را ندارد كه چه كسی برنده انتخابات است.

ایلنا ـ کرمانشاه: استاندار کرمانشاه گفت: دشمنان ایران اسلامی امروز دیگر متوجه شده‌اند كه كشور ایران اسلامی از اقتدار و عزت خاصی برخوردار است و با ایران قبل از 57 قابل قیاس نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، سید دادوش هاشمی افزود: استقلال و خودكفایی جوانان ایران اسلامی در تمامی زمینه ها بی‌نظیر است و به خود می بالیم كه در جامعه ای زندگی می كنیم كه ادبیات متقن و مستحكم اسلام در آن نهفته شده است.

استاندار كرمانشاه با اشاره به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و همچنین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تصریح كرد: دشمنان بدانند كه انتخابات در این مملكت براساس رای و فكر ملت صورت می گیرد و زیبایی انتخابات كشور در این است كه كسی قدرت تشخیص این را ندارد كه چه كسی برنده انتخابات است.

هاشمی به امنیت پایدار جوامع اشاره كرد و گفت: امنیت تنها راهبردی است كه تمامی مولفه‌های زندگی توام با آرامش، لذت و آسودگی خاطر را فراهم می كند.

وی همچنین ضمن تقدیر از فرماندهی انتظامی استان كرمانشاه، به وظیفه خطیر نیروی انتظامی در بخش های مختلف اشاره كرد و گفت: نیروی انتظامی بایستی با جلب اعتماد و حفظ كرامت انسانی در جامعه، گام‌های هم‌گرایی و هم افزایی متقابل انسان های درون جامعه را افزایش دهد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر