کد خبر: 40550 A

رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه:

چیزی که امروز کشور ما به آن نیاز دارد وحدت و اتحاد بوده چیزی که رسالتی بسیار مهم برای اصحاب رسانه به حساب می آید و باید همه به این اصل توجه کنیم.

ایلنا ـ کرمانشاه: رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: فرا رسیدن سی و چهارمین بهار پیروزی، یاد و خاطره شهدای گرانقدر و گلگون کفن و ایام فجر انقلاب اسلامی را گرامی می‌داریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، عباس سروری تاکید کرد: تمام دشمنان سیلی خورده نظام اسلامی سیلی بزرگی از به وجود آمدن انقلاب اسلامی در سطح کلان خورده‌اند و از ابتدای این انقلاب تاکنون در صدد انتقام از این نظام هستند.

سروری افزود: همچنین ما می‌بینیم که از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون با رهنمودهای امام(ره) و مقام معظم رهبری یک به یک مشکلات و دسیسه‌ها سرکوب شده است و به لطف خدا نتوانسته‌اند خدشه‌ای به نظام وارد کنند با وجود اینکه آنان از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای و تصویری خود علیه نظام اسلامی ما استفاده کرده و در صدد دست یابی به اهداف پلید خود هستند و این خود به روشنی جز امدادهای غیبی حضرت ولی عصر(عج) است.

رئیس حوزه هنری اظهار کرد: در زمان گذشته هیچ یک از سرمایه ها و برکات این کشور متعلق به مردم نبود و تمام در اختیار آمریکا و انگلیس بوده و مردم ایران جز پست ترین ها بودند اما در سال 42 با پایه ریزی انقلاب توسط امام خمینی(ره) و به ثمر رسیدن آن در بهمن سال 57 تمامی معادلات فرهنگی، سیاسی و اقتصادی دنیا به هم ریخته و این مسائل همه زمینه ساز زخمی عمیق به پیکره استکبار بود که هزینه زیادی را برای استکبار به همراه داشت.

سروری گفت: با توجه به آنچه که ما در قبل به آن اشاره کردیم، چیزی که امروز کشور ما به آن نیاز دارد وحدت و اتحاد بوده چیزی که رسالتی بسیار مهم برای اصحاب رسانه به حساب می‌آید و باید همه به این اصل توجه کنیم.

وی در ادامه به برنامه‌های اجرایی دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: این برنامه‌ها از روز دهه بهمن با پاکسازی فضای شهر آغاز شده و در ادامه در 11 بهمن نواخته شدن زنگ انقلاب در ساعت 9:33 صبح به صورت همزمان در مدارس، کارخانجات و ناقوس کلیساها در استان به صدا در خواهدن آمد همچنین در روز پنجشنبه، 12 بهمن ه با عنوان روز انقلاب اسلامی، پیامبر اعظم(ص) و استقرار حکومت الهی نام گرفته است برنامه بازگشت نمادین امام خمینی(ره) به میهن در سال 1357 و آغاز دهه مبارک فجر را خواهیم داشت همچنین امسال 13 هزار برنامه به طور میانگین با اجرای هزار و 60 برنامه در روز در سطح استان خواهیم داشت.

وی در پایان اظهار کرد: امسال در 22 بهمن ماه بار دیگر ما شاهد حضور با شکوه مردم در راهپیمایی عظیم این روز خواهیم بود به طوری که مردم با حضور گسترده و با بصیرت خود همیشه این موضوع را ثابت کرده‌اند.

سخنران ویژه این مراسم آیت الله سعیدی، نماینده ولی فقیه در سپاه کشور هستند و مسیرهای این راهپیمایی در کرمانشاه از دو مسیر میدان آزادی و سراه 22 بهمن به سمت چهار راه بسیج راس ساعت 10 صبح خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر