کد خبر: 42655 A

استاندار کرمانشاه:

استاندار کرمانشاه گفت: مردم ایران اسلامی حكومت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خود می دانند و در صحنه های مختلف حضور و مشاركت گسترده ای دارند.

استاندار کرمانشاه گفت: در ابتدا باید یاد وخاطره امام عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب و 8 سال جنگ تحمیلی را گرامی بداریم و به ارواح پاك این عزیزان دورد و سلام بفرستیم.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، سیددادوش هاشمی افزود: 12 بهمن سال 1357 قدرت پوشالین و متكی به ابرقدرتهای رژیم منحوس پهلوی شكسته شد و با ورود تاریخی امام (ره) به كشور رویدادی تاریخی در كشور شكل گرفت كه هرگز از حافظه ملت ایران اسلامی پاك نخواهد شد.

استاندار كرمانشاه تصریح كرد: دهه فجر انقلاب اسلامی سراسر یادآور شور و نشاط مردم ایران اسلامی برای شكست نهایی رژیم طاغوت در 22 بهمن است.

وی اظهار داشت: رژیمی كه از اقشار توده های متخلف شكل نگرفته باشد بدون شك شكست پذیر است و از بین خواهد رفت و رژیم پهلوی به دلیل اینكه توسط مردم ایجاد نشده بود و مردم در تعیین نوع آن حكومت آن نقشی نداشتند از بین رفت و این رژیم علیرغم اینكه از سوی قدرت های استكباری حمایت می شد نتوانست در مقابل خیل عظیم و خروشان ملت مقاومت و ایستادگی كند و در 22 بهمن سال 1357 به كلی ساقط شد.

استاندار كرمانشاه خاطر نشان ساخت: مردم در پیروزی انقلاب اسلامی به پیروی و تبعیت از آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) نقش اساسی ایفا كردند و این حكومت مردمی و برخواسته از اراده مردم پس از گذشت 34 سال از پیروزی آن همواره در مقابل توطئه ها و ترفندها و فتنه های بیشمار دشمنان كه تنها یكی از آنها برای ساقط كردن هر حكومتی كافی است، مقاومت و استمرار پیدا كرده و هم اكنون با رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری به یكی از كشورهای مقتدر و قدرتمند در جهان تبدیل شده است.

وی افزود: مردم ایران اسلامی حكومت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خود می دانند و در صحنه های مختلف حضور و مشاركت گسترده ای دارند و بدون شك در 22 بهمن امسال نیز همچون سال های شاهد حضور عظیم مردم ایران اسلامی در دفاع از آرمان ها و ارزش های والای انقلاب اسلامی خواهیم بود و موجبات سرافكندگی و یاس بیش از پیش دشمنان رقم خواهد خورد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر