کد خبر: 42955 A

با حضور مسئولان فرهنگی استان صورت می‌گیرد؛

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب با حضور جمعی از مسئولان در نگارخانه شهید آوینی كرمانشاه افتتاح شد.

صبح امروز، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در محل نگارخانه شهید آوینی كرمانشاه با حضور حجت‌الاسلام محمد آفتابی، مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كرمانشاه، مظفر تیموری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان كرمانشاه، عباس سروری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مسئول ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان كرمانشاه و رنجبر معاونت فرمانداری كرمانشاه و سایر مسئولان ادارات برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، در حاشیه این مراسم، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت: این نمایشگاه بیانگر حركت عظیم اجتماعی و انقلابی مردم غیور كرمانشاه در سال 57 است.

وی در تشریح ویژگی‌های این نمایشگاه تصریح كرد: می‌توان با ارائه اینگونه نمایشگاه‌ها، ویژگی‌های ارزنده، جانبازی‌ها و تلاش‌های مردم فهیم و انقلابی كرمانشاه را در دوران انقلاب اسلامی به نسل جوان معرفی کرد.

تیموری در ادامه افزود: بی شک این گونه نمایشگاه‌ها در روشنگری و شناخت بهتر انقلاب اسلامی ایران و تحولات آن مؤثر است.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه مربوط به دهه مبارك فجر و پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی در سال 57 در كرمانشاه است، افزود: این نمایشگاه در نوع خود با ارائه آثار متنوع كم‌نظیر است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرمانشاه تصریح كرد: تنوع یاد شده را می‌توان در عكس‌ها و تصاویر گرفته شده كه برای اولین بار است که در معرض دید عموم قرار می‌گیرد مشاهده کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان كرمانشاه در پایان گفت: این نمایشگاه به مدت 10 روز صبح‌ها از ساعت 9 تا 12 و بعد از ظهرها از ساعت 15 تا 17 در معرض دید عموم قرار داده شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر