کد خبر: 43404 A

در شهرستان ثلاث باباجانی،

فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی استان کرمانشاه، از وقوع آتش سوزی در یک واحد مرغداری در این شهرستان و تلف شدن 10 هزار قطعه جوجه در این حادثه خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی گفت: بعد از ظهر روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر وقوع آتش سوزی در یک واحد مرغداری واقع در یکی از مناطق روستایی حومه شهرستان ثلاث باباجانی، بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری 11 شهرستان جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ثلاث باباجانی، سرهنگ براری تاکید کرد: ماموران کلانتری پس از حضور در محل مشاهده کردند یک واحد مرغداری 20 هزار قطعه ای دچار آتش سوزی شده است، که دراین راستا با تلاش ماموران آتش نشانی و همکاری اکیپ کلانتری آتش مهار و خاموش شد.

براری افزود: متاسفانه بررسیهای بعمل آمده از محل حادثه نشان داد، در این حادثه تعداد 10 هزار قطعه جوجه 35 الی 40 روزه بعلت دود ناشی از آتش سوزی تلف شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی تصریح کرد: بنا به اظهارات ملک 26 ساله مرغداری، علت حادثه عدم رعایت اصول ایمنی و آتش گرفتن مشعل های موجود در واحد مذکور بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر