کد خبر: 63130 A

اولین رزمایش موتورسیكلت سواران در سال جدید به همت مسئولین اداره كل حمل و نقل و پایانه های استان در كرمانشاه برگزار شد.

این رزمایش با هدف كاهش سوانح موتورسیكلت و با حضور معاونت حمل و نقل، رئیس اداره ایمنی و ترافیك،برخی از مسئولین اداره كل حمل و نقل و پایانه های استان، ریاست راهنمایی و رانندگی شهرستان پاوه بخشدار نوسود و چند تن از مسئولین محلی در محل بخش نودشه اجرا شد

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، مدیركل حمل و نقل و پایانه های استان ضمن اشاره به اهمیت رعایت قوانین و مقررات از سوی راكبین موتور سیكلت و تاثیر چشمگیر این امر در كاهش سوانح و تلفات جاده ای افزود: با ارائه آموزشهای لازم و همچنین ترغیب راكبین به استفاده از تجهییزات ایمنی میتوان از بسیاری از تصادفات ناشی از برخورد موتور سیكلت جلوگیری نمود.

بهمن خسروانی همچنین عنوان كرد: رسیدگی به امور موتور سواران و فراهم كردن بستری جهت ارتقای سطح ایمنی آنان از اقدامات اصلی این اداره كل بوده و همواره مسئولین درصدد ایجاد راههای مؤثرتر در تعلیم و تشویق راكبین به رعایت اصول ایمنی هستند.

وی افزود: طی برگزاری مراسم مذكور ضمن آموزش زنده به راكبین موتورسیكلت، این اداره كل به توزیع تجهیزاتی نظیر: تعداد 130 ست ایمنی موتور سوار شامل كلاه ایمنی و برچسب های شبرنگ ایمنی موتور سواران و كتابچه آموزشی پرداخت.

درخاتمه راكبین موتور سیكلت ضمن مجهز شدن به تجهیزات ایمنی اهدایی از سوی این اداره كل به طور نمادین در خیابان نودشه حركت کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر