کد خبر: 63141 A

استاندار کرمانشاه:

مردم كشور و بویژه مردم استان كرمانشاه در انتخاب بهترین و اصلح ترین كاندیداهای داوطلب نمایندگی در شهرها و روستاهای استان با بصیرت سیاسی رفتار خواهند كرد.

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینكه چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در 24 خرداد ماه سالجاری در سراسر كشور بر گزار می شود، افزود: همان طور كه مردم عزیز ایران اسلامی در كلیه دوره های بر گزار شده انتخابات با حضور حداكثری خود به خلق حماسه های بزرگی دست زده اند، لذا در بر گزاری این دوره انتخابات همچون گذشته انتخاباتی سالم و باشكوه در سراسر كشور را به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، حجت الله افزود: بعد از پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) برگزاری انتخابات آزاد و سالم در كشور بنیان نهاده شد و بر همین اساس مردم توانستند بصورت واقعی مردم سالاری دینی را به نمایش بگذارند و در تمامی انتخابات حتی در زمان جنگ تحمیلی كه بیشتر شهرها مورد اصابت موشك ها و بمباران هوایی دشمن قرار داشت، حضوری پرشور و باشكوه داشته باشند.

وی گفت: مردم ولایی كشورمان از همان ابتدا با انتخاب آزاد خود تنها به فكر تحكیم بنیان ها و ارزش های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند و هدف مردم عزیز ایران بر این مبنا قرار داشته كه به جهانیان تفهیم كنند با تمامی توان و قوا از انقلاب خودشان حمایت خواهند كرد.

دمیاد تصریح كرد: مردم استان كرمانشاه هم به تاسی و تبعیت از آرمان های والای انقلاب اسلامی به مثابه دیگر ملت ایران اسلامی همواره و پیوسته در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با شور و نشاط خاصی وارد عرصه عمل شده اند و این بار هم قطعا با ژرف اندیشی و بصیرت سیاسی بالا در انتخابات شورهای اسلامی شهر و روستا با جدیت هرچه بیشتر وارد این عرصه شده و افرادی را انتخاب خواهند كرد كه پیشگام در امر توسعه، آبادانی، شكوفایی و عمران استان باشند.

وی در پایان گفت: انتخاب افراد اصلح، متعهد، توانمند و متخصص قطعاً به پیشبرد برنامه های راهبردی و توسعه ای استان كمك خواهد كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر