کد خبر: 6564 A

فرماندار سرپل‌ذهاب:

13 طرح کشاورزی با ایجاد 13 فرصت شغلی و اعتبار یک‌هزار و 234 میلیون ریال در شهرستان سرپل‌ذهاب تصویب شد.

سرپل ذهاب ـ ایلنا: فرماندار سرپل‌ذهاب در جلسه توسعه کشاورزی شهرستان سرپل‌ذهاب با بیان اینکه اجرای این طرح‌ها در مجموع 13 فرصت شغلی ایجاد می‌کند، گفت: برای اجرای این طرح‌ها یک هزار و 234 میلیون ریال اعتبار تصویب شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سرل ذهاب، میرزامراد پیرو با اشاره به عملکرد مناسب کار گروه توسعه کشاورزی این شهرستان تاکید کرد: در مجموع در یک‌سال گذشته تعداد 377 طرح با اعتبار 154 میلیارد و 797 میلیون ریال در سرپل‌ذهاب تصویب شده که این طرح‌ها برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: تاکنون 10 هزار و 32 هکتار عرصه ملی برای واگذاری به متقاضیان بخش کشاورزی با اولویت دانش آموختگان کشاورزی شناسایی شده که 300 هکتار این اراضی به حاشیه سد شهدای گمنام اختصاص داده شده و 125 هزار متر مربع زمین نیز برای ایجاد واحدهای صنعتی اختصاص داده شده است.

پیرو گفت: آب تخصیص داده شده به این طرح‌ها در مجموع 877 لیتر در ثانیه است که 150 لیتر در ثانیه از سد شهدای گمنام و 700 لیتر در ثانیه از سامانه گرم‌سیری و 27 لیتر در ثانیه از منابع آبی روستای بابا اسکندر اختصاص داده شده است.

وی تصریح کرد: رتبه سرپل‌ذهاب به لحاظ عقد قرارداد طرح‌های مصوب نسبت به سایر شهرستان‌های استان کرمانشاه، چهارم و به لحاظ پرداخت تسهیلات رتبه سوم است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر