کد خبر: 66686 A

رئیس ستاد انتخابات حزب مردم سالاری شعبه کرمانشاه:

حزب مردم سالاری با تمام نیرو، در بحث انتخابات شوراها با قدرت وارد می شود.

رئیس ستاد انتخابات حزب مردم سالاری کرمانشاه گفت: حزب مردم سالاری کرمانشاه براساس مصوبات شورای مرکزی در بحث انتخابات شوراهای شهر و روستا به عنوان نماد بارز مردم سالاری وارد می شود و سعی می کند مردم فهیم استان را در انتخاب افراد اصلح و توانمند با سوابق روشن یاری و همراهی نماید.

بهرامی در گفتگو با خبرنگار ایلنا تاکید کرد: امیدواریم مردم خوب کرمانشاه با یک برنامه حساب شده و انتخابی عقلانی و نه احساسی مقدمات حضور افرادی مناسب به عنوان نمایندگان خود در شوراهای شهر و روستا را فراهم کنند.

این عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری کرمانشاه در ادامه تاکید کرد: متاسفانه در کرمانشاه بر خلاف دیگر استانها، همیشه در بحث انتخابات بخصوص شوراها دچار آفت هایی قابل لمس شده است که یکی از این مشکلات حضور بی حساب و کتاب نفرات زیادی است که خود را شایسته حضور در این عرصه می دانند و فضا را بر مردم برای انتخاب اصلح تنگ می کنند.

وی توسل به جذب رای مردم به هر وسیله ای ولو غیرقانونی و غیرشرعی را از دیگر مشکلات پیش رو دانست و عنوان کرد: متاسفانه این روند روز به روز بیشتر و نمایان تر می شود.

بهرامی در پایان افزود: حزب مردم سالاری کرمانشاه در حال رایزنی با تعدادی از بزرگان و افراد توانمند است تا بتواند از بین کاندیداهای موجود افرادی شاخص و توانمند را ضمن احترام به دیگر کاندیداها به مردم شریف استان کرمانشاه برای انتخاب توسط آنها معرفی نماید و امیدواریم ثمره دقت و عقلانیت مردم چیزی جز سربلندی کرمانشاه و کرمانشاهیان نباشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر