کد خبر: 7183 A

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران برنامه های هفته نیروی انتظامی را تشریح کرد.

ایلنا - کرمانشاه: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: براساس شعار سال جاری پلیس، سرمایه اجتماعی و اساس اقتدار كشور است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، سردار کریم کشور افزود: اولین روز از هفته نیروی انتظامی كه شنبه هشتم مهر ماه سال جاری است به نام«پلیس، قانون، اقتدار و انضباط» نامگذاری شده، صبحگاه مشترك نیروهای مسلح در ستاد نیروی انتظامی، برنامه های یگان ویژه این نیرو، حضور در مدارس، محلات، مساجد و بررسی مشكلات مردم و برنامه های ترافیكی اجرا خواهد شد.

سردار کشور تاکید کرد: در دومین روز از هفته نیروی انتظامی، به نام «پلیس، اعتماد عمومی و مشاركت اجتماعی» همایش همیاران پلیس، تجلیل فرهنگ یاران ترافیكی و تجلیل از نمونه های ترافیكی انجام می شود.

وی افزود: در سومین روز كه به نام «پلیس و دانش و فن آوری» نامگذاری شده است، نمایشگاه سیار دانش آموزان راهنمایی در زمینه دانش و فن آوری گشایش می یابد.

فرمانده انتظامی استان كرمانشاه گفت: در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی با نام «پلیس، كارآمدی و پاسخگویی» ملاقات چهره به چهره فرماندهان ناجا با مردم، آزمون استخدامی پلیس، كلنگ زنی پروژه های عمرانی و ارایه خدمات انتظامی مضاعف از طریق نیروی تخصصی پلیس اجرا می شود.

كشوری افزود: فرماندهان، مسوولین و كارشناسان در پنجمین روز از هفته نیروی انتظامی كه «روز پلیس، رسانه و پیشگیری اجتماعی» نام گرفته در رسانه ملی و همایش اصناف شركت خواهند كرد.

وی گفت: در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی با نام »پلیس، ولایت مداری و فداكاری»، برنامه های تجلیل از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و تجلیل از نخبگان خانواده های شاهد و ایثارگر اجرا می شود.

فرمانده انتظامی استان كرمانشاه در پایان گفت: در آخرین روز از هفته نیروی انتظامی كه مصادف با جمعه 14 مهر ماه سال جاری است و به نام«پلیس، جامعه و پاسداری از ارزش ها» نامگذاری شده، برنامه های حضور فرماندهان، مسوولین و كاركنان نیروی انتظامی در نماز جمعه و همایش پیاده روی سراسری كاركنان و خانواده های نیروی انتظامی، ارتباط پلیس آگاهی با مردم و بررسی مشكلات آنان در این حوزه انجام می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر