کد خبر: 73011 A

فرماندار جوانرود:

انتخابات نماد دموكراسی و مردم سالاری دینی است و باید با عمل به قانون، زمینه برگزاری انتخاباتی سالم با حضور گسترده مردم را فراهم كنیم.

ایلنا: فرماندار جوانرود در شورای اداری این شهرستان گفت: باید با مشاركت مردم و مسوولان انتخاباتی آرام و باشكوه و بدون حاشیه را برگزار كنیم.

به گزارش ایلنا از جوانرود، مصطفی عظیمی، انتخابات 24 خرداد ماه را بزرگ‌ترین انتخابات بعد از پیروزی انقلاب دانست و اظهار كرد: تكلیف ما وقتی سنگین می‌شود كه بدانیم توطئه‌گرانی هستند كه همه چیز ما را نشانه گرفته‌اند، بنابراین همه امكانات، چه مردم و چه مسوولان، باید برای خلق حماسه سیاسی مورد نظر رهبری بسیج شوند.

عظیمی خاطرنشان كرد: رهبری راه را بر همه روشن كرده و همه ما باید فردی متعهد، قانون‌مدار، شجاع، با تدابیر ارزشی و پیشینه عملكردی خوب را انتخاب كنیم.

فرماندار جوانرود در ادامه بر ضرورت هرچه باشكوه آیین‌های سالگرد ارتحال امام و سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر تاكید كرد و گفت: شخصیت امام خمینی (ره) در گذر تاریخ هرگز فراموش نمی‌شود، چرا كه حضرت امام با قیام و نهضت آزادی بخش خود درخشید و به چهره ای برجسته در مبارزه با استكبار در سراسر دنیا تبدیل شد.

عظیمی افزود: امام خمینی (ره) شخصیت ماندگاری در تاریخ بشریت است كه انسانیت و آزادگی را زنده كرد و نه تنها ایران را از سلطه استكبار نجات داد؛ بلكه سبب گسترش تفكر مقاومت و ظهور جنبش‌های اسلامی در جهان و نجات بشریت از ظلم و ستم دیكتاتوری‌ها شد.

وی با اشاره به سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: سوم خرداد برگ زرین دیگری در تاریخ اسلام و جهاد است كه آزادسازی خرمشهر به دست رزمندگان با تكیه بر قدرت الهی و رهبری مدبرانه امام خمینی (ره) صورت گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر