کد خبر: 745 A

معاون استاندار کرمانشاه خبر داد؛

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه از افتتاح 360 پروژه عمرانی در هفته دولت امسال در سطح استان خبر داد.

کرمانشاه ـ ایلنا: عبدالمجید واحدی امروز در نشستی كه با خبرنگاران داشت از افتتاح 360 پروژه عمرانی در هفته دولت امسال در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرماناه افزود:با توجه به اینكه دوم شهریور ماه هر سال لغایت هشتم شهریور ماه به نام هفته دولت نامگذاری شده است بر ما و ظیفه است كه این چنین روزهایی را گرامی بداریم تا اینكه یاد و خاطره آن عزیزان در دلها جاودان و زنده باقی بماند.

رئیس ستاد گرامیداشت هفته دولت استان ادامه داد: به دنبال این هستیم كه انعكاس مطلوب و قابل قبولی از دستاوردهای دولت محترم در استان را در تاریخ ذكر شده عملیاتی نمائیم و عملكرد دستگاه های اجرایی را در زمینه های متعدد ارزیابی و قابل سنجش قرار دهیم.

مهندس واحدی اعلام داشت: به فضل خدای بزرگ 360 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد تومان در هفته دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین از كلنگ زنی تعداد 65 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد تومان خبر داد و گفت:بیشترین پروژه های قابل افتتاح و آماده كلنگ زنی در هفته دولت به شهرستان كرمانشاه اختصاص یافته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی با اشاره به تعداد پروژه های در دست افتتاح، تصریح كرد:از پروژه های های ذكر شده تعداد 67 پروژه در بخش كشاورزی، تعداد 41 پروژه در بخش راه و شهرسازی، تعداد 39 پروژه در بخش عمران شهری ‘تعدا 37 پروژه در بخش بهداشت و درمان،تعداد 36 پروژه در بخش مسكن و تعداد 33 پروژه در بخش مخابرات آماده افتاح و بهره برداری هستند.

وی همچنین بیشترین اعتبارات را به ترتیب در بخش مسكن و عمران شهری، كشاورزی و منابع آبی عنوان كرد.

مهندس واحدی در بخش دیگری از سخنان خود از افتتاح 60 پروژه در بخش اقتصادی خبر داد و گفت:به فضل ایزد منان با افتتاح و بهره برداری از این پروژه ها تحول عظیمی در حوزه اشتغال جوانان استان ایجاد خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر