کد خبر: 75559 A

حجت الله دمیاد به همراه تنی چند از مسئولین ارشد استان از شهرک های صنعتی فرامان و بیستون بازدید کردند.

ایلنا-کرمانشاه: استاندار کرمانشاه با حضور در شهرك های صنعتی فرامان و بیستون كرمانشاه، تعدادی از طرح های صنعتی را مورد بازدید قرار داد و در این راستا دستورات لازم را برای حل مشكل این واحدها صادر كرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، حجت الله دمیاد در این بازدید افزود: سرمایه گذاران بخش صنعت برای كمك به افزایش تولید و اشتغالزایی گام برمی دارند لذا مسولین ذیربط موظف به حل مشكلات این قشر موثر از جامعه هستند.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی کرمانشاه در این بازدید گفت: مجتمع خدمات فنآوری و كسب و كار در شهرك صنعتی فرامان كه حدود 45 میلیارد ریال اعتبار دارد و در زمینه ارائه خدمات فنی و كارموزی در این شهرك فعالیت خواهد كرد، بزودی افتتاح می شود.

شاهپور قنبری افزود: این مجتمع دارای یک سری فضای نمایشگاه دائمی جهت معرفی واحدهای مولد محصولات صنعتی، سالن جلسات، آموزش و مهارت است که با اعمال حاکمیت شرکت شهرکها بصورت اجاره و مشاوره های صنعتی به صنعتگران و تولیدکنندگان اجاره داده می شود.

طرح های تصفیه خانه آزمایشگاهی، طرح بیوایمپلنت، مجتمع خدمات فنآوری كسب و كار، شركت آراد غرب تولید سوئیچ سمند، پژو و پراید، شركت غرب كارتن، كارخانه كاشی و سرامیك و شركت سرمایه گذاری توسعه عمران و صنایع زاگرس تولید نان صنعتی از جمله طرح های صنعتی بودند كه مورد بازدید استاندار كرمانشاه و هئیت همراه قرار گرفتند.

گفتنی است شركت سرمایه گذاری توسعه عمران و صنایع زاگرس تولید نان صنعتی نیز كه ماشین آلات آن اعتباری بالغ بر 9 میلیون یورو دارند با ظرفیت 65 تن تولید انواع نان های صنعتی در روز از پیشرفته ترین و بزرگترین كارخانه نان صنعتی در كشور است كه بزودی افتتاح خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر