کد خبر: 82359 A

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه در پیامی به مردم استان؛ پیروزی رئیس جمهور منتخب را تبریک گفت.

ایلنا: رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه در پیامی به مردم استان؛ پیروزی رئیس جمهور منتخب را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، در ابتدای این پیام می‌خوانیم: سلام و درود خدا بر مردم شریف و بزرگوار استان کرمانشاه که هم پای ملت بزرگ ایران، یک بار دیگر عظمت و اقتدار خود را به همه جهانیان اعم از دوست و دشمن نمایان کرد.

مبارک باد حماسه سازی ایرانیان و شما هم استانی‌های عزیز که با درک شرایط حساس فعلی، سعی در ایجاد یکپارچگی و وحدت ملی نموده و با حضور پر شورتان، تراز ایران اسلامی را به مراتب ارتقا داده و بسترهای ظهور فصل تازه‌ای از کار و تلاش و هم بستگی را در کشور فراهم آوردید.

بی‌شک حضور پرشور مردم در ۲۴ خرداد یادآور حماسه‌های انقلاب اسلامی در بهمن۵۷، دوران پرشکوه دفاع مقدس در کشور بوده و با امید به پیشرفت ایران عزیز در سایه کمک به شکل دهی دولت تدبیر و امید، برگ زرینی را بر سوابق درخشان خود افزودید.

ستاد انتخاباتی جناب آقای دکتر حسن روحانی ضمن تشکر از همه دلسوزان استان و سلیقه‌های موجود سیاسی، از همه اقشار مردم اعم از شهری و روستایی، زن ومرد و به ویژه جوانان پرشور و نشاط که به هر کاندیدای محترمی رای داده‌اند تشکر و قدردانی می‌کند.

امید است از این پس دست در دست هم دیگر و با استفاده از نیروی همه عزیزان با برنامه ریزی مستمر برای ساختن ایران آباد و آزاد و پیشرفت استان کرمانشاه با کمک هم تلاش نماییم.

برادر کوچک شما

محمدرضا شعبانی رئس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر