کد خبر: 82401 A

سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه از گازرسانی به یکهزار و 333 واحد صنعتی در استان کرمانشاه از ابتدای فعالیت این شرکت تاکنون خبر داد.

ایلنا: سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه با بیان این مطلب اظهار داشت: در سال گذشته 2 میلیارد و 350 میلیون متر مکعب گاز در بخش صنایع استان به مصرف رسیده است که جایگزینی این حجم قابل توجه از گاز طبیعی به جای سوختهای میان تقطیر مانند گازوئیل، نفت کوره و بنزین تاثیر به سزایی در کاهش هزینه سوخت واحدهای صنعتی و همچنین کاهش آلودگی هوا دارد.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، سید حمید فانی افزود: گازرسانی به واحدهای صنعتی با توجه به مزایای اقتصادی و زیست محیطی که به دنبال دارد از اولویتهای شرکت گاز استان کرمانشاه می باشد و بلافاصله بعد از ارائه درخواست از سوی واحدهای صنعتی متقاضی، گازرسانی به این واحد ها در دستور کار قرار می گیرد.

سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه در خصوص برنامه های در حال اجرا در بخش صنایع استان تصریح کرد: هم اکنون گازسانی به دو نیروگاه BOO و CHP اسلام آباد با بیش از 85 درصد پیشرفت در دست اجراست.

مهندس فانی افزود: گازرسانی به 4 شهرکت صنعتی استان و همچنین گازرسانی به کوره های آجرپزی گودین درشهرستان کنگاور از دیگر برنامه های مهم در دست اجرای این شرکت در بخش صنایع است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر