کد خبر: 83177 A

رئیس مجمع عالی محسن رضایی در کرمانشاه:

امید داریم که ایران اسلامی با انتخاب دکتر روحانی به مقام و جایگاه واقعی خود در منطقه و جهان برسد زیرا این خواسته باطنی و قلبی هر ایرانی و هر ایران دوستی است.

رئیس مجمع عالی محسن رضایی در کرمانشاه گفت: بی شک مردم حماسه سیاسی را به بهترین نحو ممکن عملیاتی کردند و بار دیگر نشان دادند که همچنان پشتیبان و یاور نظام بوده و هستند.

اکبر میثاقی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کرمانشاه تاکید کرد: محسن رضایی نامزد این دوره از انتخابات ریاست جمهوری توانست بسیاری از دیدگاه‌های اقتصادی را که از یادها رفته بود بار دیگر در مناظره ها و گفتگوها زنده کند که این نشان دهنده شعور سیاسی و اقتصادی بالای نامزدهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری دارد.

وی با اشاره به اینکه دکتر رضایی همچنین در پست دبیری مجمع تشخیص مصلحت به نظام خدمت خواهد کرد، گفت: جا دارد از حضور حماسی مردم استان کرمانشاه در پای صندوقهای رای تقدیر و تشکر داشته باشم.

رئیس مجمع عالی دکتر رضایی در استان کرمانشاه افزود: باز خدای را شاکریم که یکی از فرزندان برومند نظام سکان ریاست جمهوری را در دست گرفت و بی شک مشاوره و حضور اساتیدی همانند دکتر رضایی که از اقتصاددانان مطرح کشور هستند می تواند یار و مشاور خوبی برای وی باشند.

میثاقی در پایان گفت: امید داریم که ایران اسلامی با انتخاب دکتر روحانی به مقام و جایگاه واقعی خود در منطقه و جهان برسد زیرا این خواسته باطنی و قلبی هر ایرانی و هر ایران دوستی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر