کد خبر: 8501 A

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

پیشگیری از آسیبهای اجتماعی به جد در دستور کار پلیس قرار دارد و آموزش و پرورش همکاری خوب و صمیمانه‌ای در این رابطه با پلیس داشته است.

کرمانشاه ـ ایلنا: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه به مناسبت هفته نیروی انتظامی و در جمع دانش آموزان دبیرستان دخترانه شهید مفتح، گفت: بهترین دوران عمر بشر، همان دورانی است که مشغول علم و تحصیل است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، سردار کریم کشوری افزود: شما سرمایه های اجتماعی این مملکت هستید و آینده این مملکت به دست شما سپرده می شود. پس از همین الان برای خود برنامه ریزی کنید و در راستای این برنامه ریزی تلاش و کوشش نماید.

این مقام ارشد انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: من و کلیه همکارانم شب و روز در تلاش و تکاپو هستیم برای شما و البته با کمک خود شما امنیتی را فراهم و برقرار نماییم که شما به درس و تحصیل مشغول شوید.

وی گفت: ارزش اجتماعی یک فرد به اندازه ای است که برای جامعه اش مفید و مثمر ثمر واقع شود. پس تلاش کنیم، سهل انگاری نکنیم و نسبت به شهر، استان و کشورمان خدای نخواسته بی تفاوت نباشیم و ارزش اجتماعی خود را روز به روز فزونی بخشیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: پیوند پلیس و دانش آموز یک پیوند محکم و پایدار است و معلمان و مربیان در استحکام این پیوند نقش ویژه ای دارند و آنهم نقش تعلیم و تربیت است.

کریم کشوری یاد آور شد: انتظار ما به عنوان پلیس از شما این است که در درس خواندن سخت کوش باشید و پایبندی خود را به ارزش های والای اسلامی محکم تر کنید و از بزه های اجتماعی دوری و پرهیز کنید.

وی گفت: هشدارهای پلیسی شما را از آسیب های اجتماعی محفوظ می کند، پس این هشدارهای پلیسی را جدی بگیرید و از همین تریبون هم پیمان شویم که برای آسایش، آرامش و تامین نظم و امنیت بکوشیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در خاتمه از آموزش و پرورش به عنوان یار و مددکار پلیس اشاره و بیان داشت: پیشگیری از آسیبهای اجتماعی به جد در دستور کار پلیس قرار دارد و آموزش و پرورش همکاری خوب و صمیمانه ای در این رابطه با پلیس داشته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر