کد خبر: 85099 A

به دلیل برخی تخلفات؛

با توجه به بازدیدهای به‌عمل آمده توسط كارگروه نظارت بر مراكز معاینه فنی برون شهری و مشاهده برخی تخلفات به پرونده‌های متخلفین رسیدگی و با آن‌ها برخورد لازم به‌عمل آمد.

ایلنا: مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه گفت: با توجه به بازدیدهای به عمل آمده توسط کارگروه نظارت بر مراکز معاینه فنی برون شهری و مشاهده برخی تخلفات به پرونده‌های متخلفین رسیدگی و با آن‌ها برخورد لازم به‌عمل آمد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، بهمن خسروانی افزود: در همین راستا ضمن بررسی‌های لازم مشاهده شد که مرکز معاینه فنی مرصاد در اقدام به صدور کارت معاینه فنی تخلف کرده است.

وی افزود: پس از تشکیل جلسه‌ای در همین خصوص و انجام بررسی‌های لازم از سوی مسئولین مقرر شد، این مرکز به علت عدم رعایت دستورالعمل مربوطه و تخلف از قوانین به مدت ۱۵ روز از تاریخ ۲/۴/۹۲ تعطیل شود.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه عنوان کرد: مرکز معاینه فنی مرصاد می‌بایست طی مدت مقرر ضمن تعطیلی از هر گونه فعالیت خودداری کرد، در غیر اینصورت مطابق مقررات مربوطه برخورد جدی‌تری اعمال خواهد شد.

خسروانی همچنین افزود: استفاده صحیح از امکانات و رعایت قوانین و مقررات حق مسلم افراد بوده و این امر تحقق نمی‌یابد مگر به واسطه نظارت و پیگیری‌های مستمر مسئولین.

وی در پایان عنوان کرد: امیدواریم با بررسی‌های لازم و مستمر در آینده دیگر شاهد چنین مشکلاتی در خدمات دهی به هموطنان گرامی نباشیم.

مرکز معاینه فنی مرصاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر