کد خبر: 85163 A

رئیس ستاد روحانی در کرمانشاه:

گمانه‌زنی‌های اخیر رسانه‌ای در خصوص تغییر مدیریت ارشد و دیگر مدیران استان را مفید نمی‌دانم و معتقدم اکنون باید بیش از هر زمان دیگری به دنبال پیگیری مطالبات مردم استان باشیم.

ایلنا: رئیس ستاد دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه گفت: چنین گمانه‌زنی‌هایی تنها رسانه‌ای بوده و تاکنون چنین مباحثی مطرح نشده و اساسآ طرح اینگونه مباحث در مقطع فعلی که هنوز مراسم تنفیذ و تحلیف رئیس جمهور منتخب انجام نشده و کابینه شکل نگرفته، به مصلحت نیست.

محمدرضا شعبانی تاکید کرد: قطعآ توسعه استان مستلزم مجموعه مدیریتی کارآمد است، اما تعیین مدیران کارآمد از وظایف و اختیارات وزارتخانه‌ها و وزرای مربوطه است و سهم خواهی در آن جایگاهی ندارد.

شعبانی افزود: گروه‌های سیاسی بهتر است قبل از هرگونه سهم خواهی به پیام مردم در این انتخابات که همانا پیام اعتدال‌گرایی و پرهیز از افراط و تفریط است توجه نمایند و بدانند آنچه در شرایط فعلی مهم، حائز اهمیت و اولویت است، پیگیری مطالبات به حق مردم در جهت کاهش تورم، اشتغالزایی و توسعه و آبادانی استان است که در حال حاضر ستاد استانی دکتر روحانی در کرمانشاه آن را در اولویت قرار داده و با شنیدن نظرات سازنده همه دوستان دلسوز، با همگرایی و همدلی به دنبال تقویت بستر توسعه استان است.

شعبانی در ادامه عنوان کرد: همانگونه که رئیس جمهور منتخب در اولین کنفرانس رسانه‌ای مطرح کرد، پیروز واقعی این انتخابات مردم ایران هستند و ایشان رئیس جمهور همه مردم ایران محسوب می‌شود.

وی با اشاره به رویه دولت «تدبیر و امید» عنوان کرد: مشی این دولت اعتدال‌گرایی و استفاده بهینه از تمامی ظرفیت‌ها و سرمایه‌های انسانی است و قطعآ شایسته‌سالاری به دور از سهم خواهی در تعیین کابینه جدید مد نظر واقع خواهد شد و حتمآ این اصل مهم در مجموعه مدیریتی کشور از جمله استان کرمانشاه نیز تسری خواهد یافت.

شعبانی در پایان به حضور مثال زدنی مردم در انتخابات ۲۴ خرداد اشاره کرد و گفت: این حضور نماد باشکوهی از مردم سالاری دینی و نمایش عظیمی از ولایت پذیری ملت ایران بود و بار دیگر اقتدار و جایگاه ایران اسلامی را در جهان نمایان ساخت.

رئیس ستاد روحانی در کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر