کد خبر: 8614 A

مدیر كل راه و شهرسازی استان کرمانشاه:

از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه امسال بیش از 300 کیلومتر از راه های روستایی استان کرمانشاه آسفالت و بهسازی شده است.

ایلنا - کرمانشاه: مدیر كل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: دولت نگاه ویژه به عمران و آبادانی راههای روستایی دارد و نیز اعتبار خاصی برا این کار در نظر گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه حبیب الله چاغروندی با اشاره به برخی از کارهای انجام گرفته توسط این اداره در طول سالجاری، افزود: از ابتدای سال 91 تا پایان شهریورماه امسال بیش از 300 كیلومتر از راه های روستایی استان کرمانشاه بهسازی و آسفالت شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه تاکید کرد: دراین مدت شش ماهه با انجام این مهم، تعداد 108 روستا و بیش از 7 هزار و800  خانوار از نعمت آسفالت برخوردار شده و با تلاش و كوشش همكاران، شاخص كلی آسفالت راه های روستایی دراستان را به میزان 5/9 درصد افزایش داده ایم.

قائم مقام وزیر در پایان گفت: با توجه به محدودیت های اعتباری در سال های 91 و 90 این اداره كل از وجود مهندسین مشاور در این پروژه ها استفاده نكرده و تمامی فعالیت های آن از طریق ناظران این اداره كل تحقق یافته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر