کد خبر: 87011 A

صبح امروز؛

در مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، از زحمات مجید ابدی مدیرکل پیشین محیط زیست استان کرمانشاه تقدیر به عمل آمد و تورج همتی به عنوان مدیرکل جدید این اداره کل منصوب شد.

ایلنا: در مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، از زحمات مجید ابدی مدیرکل پیشین محیط زیست استان کرمانشاه تقدیر به عمل آمد و مهندس تورج همتی به عنوان مدیرکل جدید این اداره کل منصوب شد.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، امیر نوری، معاون توسعه مدیریت حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در این مراسم مجموعه حفاظت محیط زیست استان را به تلاش، برنامه ریزی و احساس مسئولیت بیشتر برای ارتقا وضعیت محیط زیست فراخواند.

مدیرکل جدیدحفاظت محیط زیست استان هم در این مراسم با اشاره به ویژگی‌های استان کرمانشاه و با بیان رئوس برنامه‌های کاری خود، گفت: توانمندسازی و ظرفیت سازی در حوزه‌های مختلف مهم‌ترین هدف فعلی است.

تورج همتی ابراز امیدواری کرد با با همکاری و با استفاده از پتانسیل‌های موجود در استان بتوان در زمینه فرهنگ سازی و توسعه پایدار و رسیدن به هم افزایی گام برداشت.

گفتنی است که تورج همتی نیز پیش از این مدیر پایش و ارزیابی سازمان حفاظت محیط زیست کشور بوده و در استان‌های خوزستان و سیستان و بلوچستان نیز مدیرکل محیط زیست بوده است.

محیط زیست استان کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر