کد خبر: 87686 A

اعضای ستاد دکتر روحانی در کرمانشاه با مدیران و سرپرستان خبرگزاری ایلنا و آریای کرمانشاه دیدار کردند.

ایلنا: صبح امروز دوشنبه ۱۷ تیرماه، اعضای ستاد مرکزی دکتر روحانی در استان کرمانشاه با مدیران خبرگزاری ایلنا و آریای کرمانشاه در دفتر این خبرگزاری‌ها دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرنگاری ایلنا از کرمانشاه، محمدرضا شعبانی با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در پیروزی قاطع دکتر حسن روحانی گفت: انصافآ برخی از رسانه‌های استان کرمانشاه با تمام توان و نیروی خود برای پیروزی دکتر روحانی در این دوره از انتخابات به کار کردند که این مایه افتخار و تقدیر است.

رئیس ستاد دکتر روحانی در استان کرمانشاه در ادامه عملکرد برخی از رسانه‌های کرمانشاه همانند خبرگزاری ایلنا و آریا را مثبت ارزیابی کرد و افزود: در جریان تبلیغات ریاست جمهوری بیشترین اخبار و گزارش‌ها از خروجی این دو خبرگزاری منعکس شده است که این نشان دهنده حس وطن دوستی و عرق ملی این رسانه‌ها است.

در ادامه این دیدار، مهدی زارعی، سرپرستی خبرگزاری آریا نیز با اشاره به اهمیت انتخاب دکتر روحانی به عنوان رئیس جمهوری منتخب کشور، افزود: بسیار خوشحالیم که مردم در ۲۴ خردادماه حماسه سیاسی آفریدند و بهترین انتخاب خود را انجام دادند.

زارعی در ادامه افزود: خوشبختانه برخی از رسانه‌های کرمانشاه در طول انتخابات ریاست جمهوری بیشترین تلاش خود را برای تنویر افکار عمومی جامعه انجام دادند که خداوند را شاکریم این تلاش‌ها به ثمر رسید.

دیگر سخنران این مراسم، رضا مهرآیین، سرپرست خبرگزاری ایلنای استان کرمانشاه بود. وی در این دیدار تاکید کرد: خوشبختانه عملکرد برخی از رسانه‌های اصلاح طلب و واقع بین در تنویر افکار عمومی ستودنی بوده است و خوشحالیم که تلاش‌های رسانه‌ها و نیز مردم کرمانشاه و سایر استان‌های کشور به ثمر نشست و بهترین انتخاب را انجام دادند.

مهرآیین در ادامه گفت: خبرگزاری ایلنا از‌‌ همان ابتدای کاندیداتوری دکتر روحانی، حرکت خود را به سمت تقویت ایشان و تشریح برنامه‌ها و طرح‌های ایشان پی ریزی کرد.

گفتنی است که در پایان این دیدار از مدیران خبرگزاری ایلنا و آریای کرمانشاه با اهدا لوح، تقدیر و تشکر شد.

خبرگزاری ایلنا ستاد انتخابی روحانی ایلنای کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر