کد خبر: 87713 A

دبستان‌های پنج کلاسه هلشی و سه کلاسه روستای مهدی آباد از توابع آموزش و پرورش ناحیه دو کرمانشاه توسط مسئولان بنیاد برکت افتتاح شد.

ایلنا: مشاور رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حاشیه افتتاح این دبستان‌ها گفت: یکی از اهداف بنیاد برکت اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری برای توسعه توانمندی اقتصادی و ارتقتی سطح دانش در مناطق کمتر توسعه یافته و محروم است.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، بشارتی افزود: افتخار بنیاد برکت این است که با سازمان نوسازی مدارس کشور که یکی از موفق‌ترین دستگاه‌های فنی و اجرایی کشور برای ساخت پروژه هاست، همسو و هم پیمان شده است.

وی گفت: امید است بزودی شاهد افتتاح هزارمین کلاس درس توسط بنیاد برکت در سطح کشور باشیم.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه نیز در این آیین گفت: این استان با همکاری بنیاد برکت توانسته است با احداث و تحویل ۱۱ پروژه و ۴۲ کلاس درس با زیربنای دو هزار و ۹۷۰ متر مربع یکی از استان‌های موفق در کشور باشد.

نظری افزود: افتخار اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه این است که بنیاد برکت با رضایت کامل و انگیزه بهتر روند توسعه فضاهای آموزشی را در مناطق محروم توسعه دهد.

پروژه‌های هلشی و مهدی آباد در مجموع با ۶۳۰ متر مربع و با اعتباری به مبلغ پنج هزار و ۹۰۰ میلیون ریال احداث و تحویل آموزش و پرورش شد.

افتتاح مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر