کد خبر: 91126 A

حشمت الله عزیزی:

مشكل آب شرب مردم شهرستان كنگاور به زودی مرتفع خواهد شد.

ایلنا: فرماندار شهرستان کنگاور گفت: در پی ریزش و رانش دوحلقه از چاههایی که آب شرب شهرستان کنگاور را تامین می‌کردند، کار تامین آب شرب کنگاور دچار اختلال شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کنگاور، حشمت الله عزیزی افزود: بلافاصله پس از این موضوع، ستاد مدیریت بحران شهرستان تشکیل و راهکارهای حل مشکل بررسی شد.

عزیزی تصریح کرد: سهمیه بندی آب شرب مشترکین اولین راهکار و در واقع طرح ضربتی برای برخورداری همه مشترکین از آب سالم و بهداشتی بود که با قطع روزانه چهار ساعت آب در مناطق مختلف عملیاتی شد.

فرماندار کنگاور تاکید کرد: برنامه اصلی برای حل این مشکل، حفر یک الی سه حلقه چاه بالای دویست متری جدید بود که کار حفر این چاه‌ها شروع و تاکنون بیش از دویست متر از آن حفاری شده است.

عزیزی اظهار امیدواری کرد: در کوتاه‌ترین زمان ممکن، آب حاصله از چاه‌های جدید به شبکه تزریق شده و مشکل آب شرب شهروندان به صورت کامل حل شود.

فرماندار کنگاور در عین حال از شهروندان خواست، با توجه به کم بارندگی سال‌های اخیر و افت ذخائر آب‌های زیرزمینی، از مصرف آب شرب بهداشتی در زمینه‌هایی چون شستن خودرو‌ها و آبپاشی کوچه و خیابان‌ها خودداری کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر