کد خبر: 91752 A

استاندار کرمانشاه:

با جدیت و تلاش گسترده از بخش صنعت و سرمایه گذاران استان کرمانشاه حمایت می‌کنیم.

ایلنا: استاندار کرمانشاه گفت: در چند ماه گذشته با جدیت برنامه‌های لازم را برای تحول در بخش صنعت استان پیگیری کرده‌ایم، زیرا اعتقاد داریم که این بخش با توجه به ظرفیت‌های خود می‌تواند رونق اقتصادی و اشتغال پایداری را در استان به دنبال داشته باشد.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، حجت الله دمیاد تاکید کرد: استان کرمانشاه با توجه به پتانسیل‌ها و موقعیت جغرافیایی خود قادر است که بخش صنعت فعال‌تر و پویاتری داشته باشد و در این راستا از مسولین ذیربط خواسته‌ایم که با نگاه راهبردی و همه جانبه زمینه توسعه این بخش را فراهم سازند.

استاندار کرمانشاه افزود: طی چند ماه گذشته ۴ جلسه ستاد تسهیل طرح‌های صنعتی را تشکیل داده‌ایم که در این خصوص ضمن اینکه مصوبات خوبی برای حل مشکلات طرح‌های صنعتی راکد به تصویب رسیده بیش از ۹۰ طرح صنعتی مورد بررسی قرار گرفته و همچنین بازدید از طرح‌های صنعتی دارای مشکل را در دستور کار خود قرارداده‌ایم و ‌‌نهایت حمایت و پشتیبانی خود را از این بخش بکار گرفته‌ایم.

دمیاد اظهار داشت: مشکلات با پیگیری‌های ویژه و تلاش و جدیت حل می‌شوند و اگر بخواهیم مشکلات طبق روال عادی و اداری حل شوند به نتیجه‌ای نخواهیم رسید.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه استان کرمانشاه استانی پرظرفیت در تمامی بخش‌ها است، لذا مدیران وظیفه دارند که با نگاه کلان زمینه‌های توسعه و بالندگی بیش از پیش استان را فراهم سازند.

استاندار کرمانشاه گفت: بخش صنعت تحقق بخش توسعه، پیشرفت، رونق اقتصادی و اشتغال در استان است، لذا باید پیگیری‌های ویژه برای رونق بیش از پیش این بخش صورت گیرد و استان با توجه به مزیت‌های خود می‌تواند در بخش صنعت نقش ارزنده‌ای ایفا نماید.

استاندار کرمانشاه افزود: با جدیت از سرمایه گذاران که اشتغال و رونق اقتصادی را برای استان به ارمغان می‌آورند حمایت می‌کنیم و از مسولین ذیربط خواسته‌ایم در این زمینه فعال و ساعی باشند.

وی بیان داشت: مشکل هر طرحی که حل شود و یا زمینه تحقق و ایجاد یک طرح مهم شکل بگیرد این موضوع برای آینده استان مفید و ارزنده خواهد بود، زیرا ایجاد اشتغال و رفع بیکاری جوانان را به دنبال خواهد داشت.

وی بیان داشت: از سوی دیگر باید با توسعه ارائه آموزش‌های فنی و تخصصی زمینه گرایش جوانان را به سمت کارآفرینی و حرفه آموزی سوق دهیم تا خلاقیت و ابتکار جوانان بیش از پیش شکوفا شود.

استاندار کرمانشاه گفت: استعداد جوانان استان در تمامی زمینه‌ها خلاق و ویژه است، لذا با جهت دهی و ایجاد فرصت‌های شغلی می‌توان آینده شغلی مناسبی را برای این جوانان خوب و فعال محقق ساخت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر