کد خبر: 94348 A

مدیرامور آب و فاضلاب شهر گیلانغرب خبر داد:

از جمله مهمترین اقدامات انجام شده در شهر سرمست می‌توان به اجرای شبکه فاضلاب، ساخت مخزن 1000 متر مکعبی و نصب دستگاه کلرزنی اتوماتیک اشاره کرد.

ایلنا: مدیر امور آب و فاضلاب شهر گیلانغرب با تشریح عملکرد امور این سازمان در سال جاری گفت: هدف کلی شرکت آب و فاضلاب تامین آب شرب سالم و دفع بهداشتی فاضلاب در تمامی شهرهای استان است و به همین منظور نیز فعالیت‌ها و خدمات شایانی در سال جاری خصوصا در شهر سرمست اجرا شد. اگر بخواهیم به مهم‌ترین آن‌ها اشاره کنیم می‌توان به حفاری و تجهیز سه حلقه چاه جدیدکه عملیات اجرایی آن‌ها در آینده نزدیک آغاز خواهد شد اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از گیلانغرب، فرشاد باوندپوری بیان داشت: فعالیت مهم دیگر بر طرف کردن مشکل ذخیره آب شهر سرمست با در مدار قرار گرفتن مخزن ۱۰۰۰ متر مکعبی در این شهر بود که با اجرای آن مشکل ذخیره آب این شهر که در سالهای گذشته با آن مواجه بوده نیز بر طرف می‌شود.

وی در ادامه به بیان عملکرد و برنامه‌های این امور در بخش فاضلاب گفت: اجرای شبکه فاضلاب به طول ۲۰۰۰ متر و اجرای شبکه آب در خیابان معلم و ورودی کوچه طلوع به طول ۲۰۰ متر انجام شده است.

باوندپوری ادامه داد: از فعالیت‌های مهمی دیگری که برای اولین بار هم در این شهر اجرا شد نصب دستگاه کلر زن اتوماتیک بر روی مخزن ۱۰۰۰ متر مکعبی بودکه تاکنون در هیچکدام از شهرهای استان مشابه اینکار صورت نگرفته است که از جمله فواید آن می‌توان به افزایش کیفیت گند زدایی و صرفه جویی در مصرف برق و کاهش هزینه‌های نگهداری اشاره کرد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهر گیلانغرب در پایان با اشاره به کمبود بارندگی در سال جاری رعایت الگوی مصرف آب از سوی شهروندان را خواستار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر