کد خبر: 98913 A

استاندار کرمانشاه:

استاندار كرمانشاه از افتتاح 412 طرح با اعتبار 702 میلیارد و 313 میلیون ریال در هفته دولت امسال در استان خبر داد.

ایلنا: استاندار کرمانشاه در جمع خبرنگاران برنامه‌های هفته دولت در این استان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، حجت الله دمیاد در این نشست گفت: این طرح‌ها در زمینه صنعتی، کشاورزی، عمرانی، آموزشی، دامپروری و ورزشی می‌باشند که در هفته دولت امسال به افتتاح خواهند رسید.

وی اظهار داشت: قطعاً پروژه‌های افتتاحی شکوفایی و توسعه بیش از پیش استان را محقق خواهند ساخت و زمینه‌های ارائه خدمات بیشتری به مردم فراهم خواهد شد.

استاندار کرمانشاه گفت: مهم‌ترین این طرح‌ها افتتاح گردنه پاتاق، طرح‌های صنعتی و کشاورزی و آبرسانی، برق رسانی و گازرسانی به روستا‌هاست.

وی بیان داشت: استان کرمانشاه ظرفیت وبسترهای مناسبی برای توسعه دارد که ‌‌نهایت تلاش خود را برای به فعلیت رساندن این ظرفیت‌ها بکار گرفته‌ایم و از مدیران و مسولین خواسته‌ایم که در این راستا حرکت کنند.

استاندارکرمانشاه خاطرنشان ساخت: طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای عظیم و بسیار درخشانی نصیب کشور شده که به هیچ عنوان با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست.

وی افزود: همواره باید قدردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم که شکوه، سربلندی و اقتدار و استقلال را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است.

استاندار کرمانشاه گفت: امیدواریم این طرح‌ها که در دولت تدبیر و امید افتتاح می‌شوند منشاء خیر و برکت برای استان باشد و روند توسعه استان بیش از پیش سرعت بگیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر