کد خبر: 99606 A

نماینده پاوه و اورامانات:

دستاوردها و خدمات شایان نظام جمهوری اسلامی در منطقه قابل تقدیر است، اما با توجه به عمق محرومیت‌ها و ظرفیت‌های خالی منطقه اورامانات نیاز به توجه بیشتری دارد.

ایلنا: نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته دولت در جمع مسئولان جوانرود، گفت: با‌ شناختی که از تیم کاری این دولت داریم به طور قطع شاهد اثرات مطلوب‌تر دولت تدبیر و امید خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از پاوه، نعمت الله منوچهری افزود:‌‌ همان‌طور که دولت با شعار تدبیر و امید وارد رقابت‌های انتخاباتی شد، هم اینک شوق و امید در سطوح مختلف جامعه برای حل مشکلات و بهبود امور ایجاد شده است.

منوچهری ضمن تقدیر از رای اعتماد نمایندگان مجلس به وزرای دولت تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی با وجود دیدگاه‌های مختلف نمایندگان، همراهی و هم‌اندیشی لازم را با دولت داشته تا شعارهایی که رئیس حمهوری به مردم داده اثرات خود را در جامعه بگذارد.

این نماینده مجلس بر رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تاکید و عنوان کرد: با این شرایط افق روشنی برای حل مشکلات مردم ایجاد شده است.

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در ادامه به خدمات دولت و نظام جمهوری اسلامی در منطقه اشاره کرد و گفت: دستاورد‌ها و خدمات شایان نظام جمهوری اسلامی در منطقه قابل تقدیر است، اما با توجه به عمق محرومیت‌ها و ظرفیت‌های خالی منطقه اورامانات نیاز به توجه بیشتری دارد.

منوچهری خطاب به مدیران و مسئولان، گفت: تا زمانی که در مسئولیت هستید قدر بدانید و به کار‌ها رنگ الهی داده و اخلاص داشته باشید تا کار‌ها مورد رضایت خداوند قرار گیرد.

وی یادآور شد: تلاش دولت مردان و نقاط قوت آنان باید همیشه مدنظر باشد و نادیده گرفتن خدمات دولت بی‌انصافی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر