کد خبر: 99626 A

مدیرعامل تاكسیرانی کرمانشاه:

رانندگان با اخلاق تاکسیرانی کرمانشاه مورد تشویق قرار می‌گیرند.

ایلنا: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرمانشاه، تاکسیرانان متخلف این شهر را به برخورد جدی با آنان و ابطال کارت شهری آن‌ها هشدار داد و گفت: در مقابل این امر، رانندگانی که مقررات سازمان و شئونات اخلاقی را رعایت و برخورد مناسبی با مسافران داشته باشند، مورد تشویق قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، رضا قاسمی فر، با بیان اینکه سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه با رویکردی فرهنگی و متفاوت، از حقوق همشهریان گرامی و همچنین رانندگان خدوم و زحمتکش تاکسیرانی دفاع می‌کند، گفت: شکایات مردمی از رانندگان تاکسی به صورت روزانه رسیدگی می‌شود و این سازمان پس از دریافت شکایت چه به صورت تلفنی و از طریق تماس با شماره تلفن ۸۲۲۸۴۸۴ یا از طریق سامانه ۱۳۷ شهرداری و یا به صورت حضوری، هماهنگی لازم را برای حضور شاکی و متشاکی انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: بعد از حضور هر دو نفر در این واحد، شاکی علت شکایت خود را شرح داده و متشاکی نیز از خود دفاع می‌کند که در ‌‌نهایت منجر به صدور رأی خواهد شد که در صورت اثبات تخلف می‌تواند به صورت تعهد کتبی و یا جریمه نقدی و یا برای تصمیم‌گیری نهایی به کمیته انضباطی ارجاع شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه با اشاره به اینکه، مستند سازی شکایات و تشویقات رانندگان تاکسی از بدو تغییرات مدیریتی دراین سازمان لحاظ شده و تمامی رویدادهای فوق در پرونده آن‌ها برای ادامه فعالیت ثبت و ضبط می‌شود، تأکید کرد: چنانچه راننده‌ای تعداد تخلفاتش از حد مجاز بیشتر شود به منظور ابطال کارت شهری به کمیته انضباطی مشتمل بر نماینده سازمان، شورای شهر، نماینده تاکسیران، معرفی و اجرایی می‌شود.

به گفته وی از ابتدای سال ۹۲ تا کنون ثبت ۳۸۵ مورد شکایت مردمی در مورد اضافه بها و توهین، شکایت کلانتری‌ها و شوراهای حل اختلاف به واحد شکایت این سازمان رسیده که مورد بررسی و در ‌‌نهایت منجر به صدور رأی یا رضایت دو طرف شده است و همچنین تعداد ۵ عدد کارت شهری ابطال و ۳۵ نفر نیز تشویق شده‌اند.

قاسمی فر در پایان ضمن تقدیر و تشکر از خانواده بزرگ تاکسیرانی، از شهروندان خواست به منظور حفظ امنیت و آسایش خاطر در سفرهای درون شهری، صرفا از وسایل حمل ونقل عمومی استفاده کنند و به هیچ وجه برای جابجائی از سوار شدن خودروهای شخصی مسافر بر غیر مجاز استفاده نکنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر