کد خبر: 99647 A

همزمان به هفته دولت؛

عملیات آب رسانی به مسکن مهر ۶۶ واحدی شهر گیلانغرب آغاز شد.

ایلنا: مدیر امور آب و فاضلاب شهر گیلانغرب با اشاره به آب رسانی به طرح مسکن مهر گفت: طرح مسکن مهر درگیلانغرب همزمان با سراسر کشور در سال ۸۷ در راستای خدمت رسانی به همشهریان عزیز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از گیلانغرب، فرشاد باوندپوری تصریح کرد: در شهر گیلانغرب ۱۲۰واحد مصوب شد است از این تعداد واحد بر اساس نیاز شهر گیلانغرب و تقاضای شهروندان به۴۱۲ واحد افزایش یافت است.

مدیر امور آب و فاضلاب گیلانغرب خاطرنشان کرد: آب رسانی به این تعداد واحد مسکونی با اجرای ۳۲۰۰ متر شبکه اصلی و فرعی توزیع آب آشامیدنی صورت گرفته است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهر گیلانغرب از اتمام اجرای عملیات لوله گذاری آب و فاضلاب مسکن مهر ۶۶ واحدی فرهنگیان با هزینه‌ای بالغ بر۱ میلیارد ریال خبر داد.

باوندپوری همچنین با اشاره به فعالیت این امور در حوزه جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب یاد آور شد: با اجرای ۱۰۵۰ متر شبکه اصلی و فرعی، جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب۲۸۶ واحد مسکن مهر در گیلانغرب تاکنون فراهم شده است.

مدیرآب و فاضلاب گیلانغرب در پایان با بیان این موضوع که، همواره خدمت رسانی با کیفیت مطلوب در راستای نیازمندی همشهریان از خط مشی‌های این امور است گفت: برای اتمام آب رسانی و تامین آب آشامیدنی گیلانغرب و دفع بهداشتی فاضلاب اعتباری بالغ بر۳ میلیارد ریال نیاز است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر