کد خبر: 101134 A

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد:

پیشرفت فیزیکی پروژه بیمارستان شهید دکتر جلیل یا همان بیمارستان 200 تختخوابی یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد 60 درصد است که برای اتمام این پروزه حداقل 200 میلیارد ریال دیگر باقی است.

ایلنا: مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد، اعتبار حداقلی موردنیاز بیمارستان شهید دکتر جلیل یاسوج (۲۰۰ تختخوابی) مرکز این استان را ۲۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد.

«خیبر بیدارپور» به خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه بیمارستان شهید دکتر جلیل یا‌‌ همان بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد ۶۰ درصد است که برای اتمام این پروژه حداقل ۲۰۰ میلیارد ریال دیگر باقی است.

وی اعتبار تخصیص یافته به بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی یاسوج در دوران استانداری «نوذری» را ۸۰ میلیارد ریال ذکر و اظهار داشت: این اعتبار در دوران مسئولیت آقای نیکزاد به ۱۰۰ میلیارد ریال رسید و تخصیص یافت.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در سال جاری برای این بیمارستان ۸۰ میلیارد ریال پیش بینی شده بود که باید منتظر ماند چه میزان از این مبلغ تخصیص می‌یابد.

بیدارپور، اعتبار مورد نیاز در شرایط کنونی برای بیمارستان شهید دکتر جلیل یاسوج را ۲۰۰ میلیارد ریال برشمرد و خاطرنشان کرد: در سال جاری تنها ۸۰ میلیارد ریال پیش بینی اما تخصیص داده نشده است.

وی گفت: فکر می‌کنم اگر تمامی اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری این بیمارستان تخصیص داده شود می‌توان به راه اندازی آن در سال ۹۳ امیدوار بود و اگر این اتفاق نیفتد نمی‌توان به راه اندازی آن تا سال آینده امیدوار باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد، پروژه بیمارستان شهید دکتر جلیل یاسوج را از مصوبات سفر اول هیات دولت به این استان دانست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر