کد خبر: 103449 A

نماینده چهار شهرستان كهگیلویه و بویراحمد به ایلنا خبر داد:

خروجی نهایی مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس با مسئولان وزارت کشور همین گزینه بومی بود و قرار است انشاالله با نماینده محترم ولی فقیه در استان نیز مشورت‌هایی صورت گیرد.

ایلنا: نماینده شهرستان کهگیلویه و بویراحمد از انتخاب اولین استاندار دولت یازدهم این استان خبرداد.

«حجت الاسلام سیدعلی محمد بزرگواری» در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: ساعاتی پیش گزینه‌های موردنظر برای استانداری کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر کشور، معاون سیاسی و امنیتی وزیر و مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

وی با تشریح سخنان رد و بدل شده در این نشست، اظهار داشت: بالاخره با توافق مجمع نمایندگان استان و مسئولان وزارت کشور، گزینه بومی توانمند، تحصیلکرده، عمرانی، باسابقه و فارغ از مسائل سیاسی صرف، برای به دست گرفت سکان مدیریت ارشد کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی با تاکید بر ویژگی‌های شایسته برای گزینه بومی موردنظر برای استاندار استان، خاطرنشان کرد: انشاالله بعد از ارائه مصاحبه و حضور ایشان در کهگیلویه و بویراحمد، شاهد تسریع در توسعه همه جانبه استان خواهیم بود.

بزرگواری افزود: خروجی نهایی مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس با مسئولان وزارت کشور همین گزینه بومی بود و قراراست انشاالله با نماینده محترم ولی فقیه در استان نیز مشورت‌هایی صورت گیرد.

وی از نام بردن گزینه بومی استاندار آتی کهگیلویه و بویراحمد خودداری کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر