کد خبر: 10552 A

فرمانده جدید سپاه گچساران:

امیدوارم بتوانم براساس دستور و حکمی که به اینجانب اعطاء شده به درستی عمل نموده و انجام وظیفه نمایم.

ایلنا - یاسوج: فرمانده سپاه گچساران در کهگیلویه و بویراحمد اظهار امیدواری کرد با اتکال به پروردگار متعال و همراهی مردم این شهرستان بتواند در مسوولیت جدیدی که به وی محول شده بتواند موفق و خدمتگزار خوبی برای نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.

" سرهنگ پاسدار جهانگیر انصاری " در گفت و گو  با ایلنا در گچساران گفت: امیدوارم بتوانم براساس دستور و حکمی که به اینجانب اعطاء شده به درستی عمل نموده و انجام وظیفه نمایم.

وی با تشکر از " سردار امیری " فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد که وی را به مسوولیت فرماندهی سپاه شهرستان گچساران منصوب کرده است، اظهار داشت: امیدوارم در مسوولیت جدید، خدمتگزار خوبی برای نظام جمهوری اسلامی ایران، رهبری انقلاب و مردم کشور و دیارم باشم.

فرمانده سپاه گچساران افزود: پرودگار متعال را شاکرم که تاکنون توانسته ام بعنوان یک سرباز در خدمت کشور و جهموری اسلامی باشم.

انصاری از مردم گچساران خواست وی را برای اجرای برنامه های مختلف مورد نظر نظام جمهوری اسلامی یاری کنند.

به گزارش ایلنا از گچساران، بعد از اینکه " سرهنگ پاسدار بهمن ایمانی " فرمانده سابق سپاه این شهرستان بازنشسته شد، " سرهنگ پاسدار جهانگیر انصاری " فرمانده پیشین سپاه شهرستان دنا جایگزین وی شد.

شهرستان گچساران یکی از شهرستان های گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که یکی از چهار تولید و صادر کننده نفت و گاز کشور است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر