کد خبر: 1609 A

در گفتگو با ایلنا اعلام شد:

نیکزاد ثمری در مدت یکسالی که استاندار کهگیلویه و بویراحمد بوده خدمات شایانی در بخشهای مختلف بویژه بخش عمران در مناطق مختلف این استان ایجاد که مردم استان از وی بعنوان مسوولی مهربان، اخلاق مدار و پرتلاش یاد می کنند.

ایلنا - یاسوج: نماینده کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی از تغییر زودهنگام استاندار کهگیلویه و بویراحمد توسط وزارت کشور خبر داد.

" حجت الاسلام و المسلمین سید علی محمد بزرگواری" در گفت وگو اختصاصی با ایلنا از یاسوج با تاکید بر تغییر " مهندس اکبر نیکزاد ثمری " استاندار کهگیلویه و بویراحمد طی هفته های جاری، اظهارداشت: جایگزین استاندار کهگیلویه و بویراحمد استاندار کنونی اردبیل است.

وی گفت: " سید حسین صابری " استاندار کنونی اردبیل پیشتر استاندار لرستان نیز بوده است.

به گزارش ایلنا از یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد، "مهندس اکبر نیکزاد ثمری " استاندار کهگیلویه و بویراحمد پیش از استاندار شدن در این استان معاونت عمرانی استانداری قزوین را برعهده داشت.

وی در مدت یکساله ای که استاندار کهگیلویه و بویراحمد بوده خدمات شایانی در بخش های مختلف بویژه بخش عمران در مناطق مختلف این استان ایجاد که مردم استان از وی بعنوان مسئولی مهربان، اخلاق مدار و پرتلاش یاد می‌کنند.

استاندار گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر