کد خبر: 1652 A

اختصاصی ایلنا/

اگر این تغییر صورت گیرد هیچ ربطی به نمایندگان این استان در مجلس ندارد و تصمیم دلسوزانه دولتمردان نظام اسلامی بوده است.

ایلنا - یاسوج: استاندار کهگیلویه و بویراحمد خود را خادم و سرباز نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و تاکید کرد هرجایی مسوولان نظام اسلامی صلاح بدانند وی با تمام توان به هموطنان خود خدمت می کند اگرچه دوست دارد در این استان همچنان خدمت نماید.

" مهندس اکبر نیکزاد ثمری " در گفت و گو اختصاصی با ایلنا در یاسوج، در پاسخ به سوالی مبنی بر تغییر خود در آینده نزدیک از مسوولیت استانداری کهگیلویه و بویراحمد، اظهارداشت: اگر نظر خودم باشد بدلیل اینکه کارهایی را شروع کرده ایم و نیمه کاره مانده باید بمانم و تحویل مردم دهم.

وی گفت: اگر دولتمردان نظام جمهوری اسلامی ایران نیز صلاح بدانند در کهگیلویه و بویراحمد نباشم و کارمندی جزء در یکی از ادارات کشور باشم نیز آماده خدمتگذاری در لباس یک کارمند ساده را دارم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، خود را سرباز نظام ولایی خواند و خاطرنشان کرد: ما تابع تصمیمات دولتمردان دلسوز نظام اسلامی هستیم پس باید برای خدمت کردن به همنوعان خود از هیچ کوششی دریغ نورزیده و هرجایی که دستور داده شد آن را عملی و در خدمت مردم باشیم.

نیکزاد ثمری از علاقمندی خود برای ادامه خدمتش در سال پایانی دولت دکتر احمدی نژاد در کهگیلویه و بویراحمد سخن راند وبیان داشت: علاقه دارم در یکسال آخر دولت در این استان بمانم تا ثمره کارهای نیمه تمام را به مردم چشانده و پروژه های عمرانی را هم به اتمام برسانیم.

وی گفت: دوستان زیادی برای استاندار شدن من در اردبیل تلاش‌هایی کرده‌اند و با خود من نیز تماس‌هایی داشته اند اما من از آنها خواستم که بگذارند در کهگیلویه و بویراحمد بمانم و کارهای نیمه تمام را تمام کنم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید برعلاقمندی خود برای ادامه خدمت در این استان، خاطرنشان کرد: دوستان نماینده مجلس شورای اسلامی نمی توانند سبب تغییرات مدیریتی کلان استانی شوند زیرا قوه مجریه کار خود را انجام می دهد و قوه مقننه نیز باید کار خود را انجام دهد.

نیکزاد ثمری، تغییر احتمالی خود را ربطی به تلاش های نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس نهم شورای اسلامی ندانست و یادآورشد: اگر این تغییر صورت گیرد هیچ ربطی به نمایندگان این استان در مجلس ندارد و تصمیم دلسوزانه دولتمردان نظام اسلامی بوده است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، " مهندس اکبر نیکزاد ثمری " استاندار یکساله کهگیلویه و بویراحمد سومین استانداری است که در در دولت های نهم و دهم دکتر احمدی نژاد منصوب شده و با انتصاب " سید حسین صابری " استاندار فعلی اردبیل این تعداد استاندار در کهگیلویه و بویراحمد به عدد چهار می رسد.

ارتباط دوستانه " مهندس نیکزاد ثمری " استاندار کهگیلویه و بویراحمد با رسانه ها یکی از دلایل موفقیت ایشان در این استان بوده و نامی نیک برخود بجای گذاشته است.

پایان پیام

استاندار گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر