کد خبر: 1700 A

این جشنواره با حضور 256 دانش آموز برگزیده كشوری در سه رشته شعر، داستان نویسی و مطالعه و تحقیق در روزهای اول تا چهارم شهریورماه 91 در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

ایلنا - یاسوج: سی امین جشنواره فرهنگی، ادبی و پژوهشی دانش آموزان سراسر کشور که از اول شهریورماه جاری در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد بمدت چهار روز برگزار شد با معرفی برگزیدگان خاتمه یافت.

به گزارش ایلنا از یاسوج، این جشنواره با حضور 256 دانش آموز برگزیده كشوری در سه رشته شعر، داستان نویسی و مطالعه و تحقیق در روزهای اول تا چهارم شهریورماه 91 در یاسوج برگزار شد.

در رشته شعر " مصطفی شمس " و " میثم داوودی " از قم و " امین اسدپور " از آذربایجان شرقی اول شدند.

" میلاد فتاحی " از چهارمحال و بختیاری، " علیرضا براهام " و " حمیدرضا محمودزاده " از كرمان و " مهدی محمدی جم " از خراسان رضوی مقام های دوم را كسب كردند.

" طاها ارجونی" از گلستان، " پوریا پدرام نیا " و " فربود جلالی " از خراسان رضوی و " سجاد ایران پور " از اصفهان عناوین سوم را بدست آوردند.

در رشته داستان نویسی " امیر مفتخری " از تهران، "حمیدرضا سلیمی " از خراسان رضوی و "علیرضا جهان تیغ " از سیستان و بلوچستان اول شدند.

" ایمان ملك پور " از اصفهان، " علیرضا محرابی " از قزوین و " مهرداد آقایی " از اصفهان مقام های دوم را كسب كردند.

" میثم شریفیان " از اصفهان، " پدرام یلمه " از چهارمحال و بختیاری، " علیرضا كمالی نیا " از یزد و " مهرداد رسولی " از فارس عناوین سوم را بدست آوردند.

در رشته مطالعه و تحقیق " علی كره بندی " و "حسین قربانی " از بوشهر، " مهدی یوسفی"، " امیر اسماعیلی نیا " و " مصطفی هاشمی " از خراسان رضوی، " كامران جعفری " و "كوشا حسینی" از مازندران و " سینا امینی "، " امیرحسین كمالی نیا " و " محمدمهدی محرابی نژاد" از یزد اول شدند.

" محمدامین خوش گفتار مقدم" و " سید محمدامین یلایی" از قم، " محمدحسین بهروی " و "حامد عالیگرد " از خوزستان، " محمد اسدی " و " محمدجواد اردشیری " از مازندران و " امیرحسین صادقی " و " مصطفی آخوندی " از خراسان جنوبی مقام های دوم را كسب كردند.

" صادق رزاق زاده "، " هادی نوری" و " محمدحسین خادمی " از اصفهان، " محمدصادق گروسی " و " علیرضا شیرعلی" از قزوین، " مهدی سببی " و "محمدحسین اسدی " از گیلان و " سید مهدی حسینی" و " فربود وطن " از گلستان عناوین سوم را بدست آوردند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، 15 داور کار قضاوت مسابقات سی امین جشنواره فرهنگی، ادبی و پژوهشی دانش آموزان کشور را برعهده داشتند.

تعداد دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمدی شرکت کننده در این جشنواره هشت دانش آموز بود و بنا بگفته " پرویز طاهری " مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد قرار است بعد از گردآوری آثار دانش آموزی از این جشنواره، سه اثر در زمینه های شعر، داستان نویسی و مطالعه و تحقیق تالیف شود.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر