کد خبر: 17384 A

مدیر عامل بهره برداری نفت و گاز گچساران پیشنهاد داد:

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شهرستان گچساران در اقدامی ستودنی به مسئولان سابق و نمایندگان گچساران و باشت پیشنهاد داد در اولین پرواز و برای وحدت بیشتر بین تمامی مسوولان سابق و کنونی حضور داشته باشند.

ایلنا - یاسوج: سحرگاه روز دوشنبه هفته آینده پانزدهم آبانماه 91 آرزوی دیرینه مردم گچساران محقق می شود و برای اولین بار پرواز هواپیمای فوکر در فرودگان این دیار به زمین می نشیند.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شهرستان گچساران در اقدامی ستودنی به مسئولان سابق و نمایندگان گچساران و باشت پیشنهاد داد در اولین پرواز و برای وحدت بیشتر بین تمامی مسوولان سابق و کنونی حضور داشته باشند.

به گزارش ایلنا ازگچساران، غلامرضا پاکدل در این نامه از این مسوولان خواسته در پرواز روز دوشنبه هفته آینده کنار هم بنشینند و برای توسعه همه جانبه شهرستان های گچساران و باشت متحد شوند.

به پیشنهاد " پاکدل " قرار است آقایان " سید قدرت اله حسینی بحرینی نماینده مجلس هشتم "، " علیمراد جعفری نماینده مجلس هفتم "، " غلامرضا تاجگردون نماینده مجلس نهم"، " سردار صابری "، " احمد خورشیدی آزاد پدر داماد رئیس جمهور "، " علی فولادی وندا مدیرعامل سابق مناطق نفتخیز جنوب"، " احسان نبی زاده به نیابت از مرحوم نبی زاده نماینده مجلس ششم "، " مسلم رحیمی مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد "، " اکبر نیکزاد استاندار سابق استان "، " سید حسین صابری استاندار کنونی استان "، " منوچهر حبیبی معاون سابق عمرانی استان " و " سید اکبر علیزاده فرماندار سابق گچساران" در این پرواز در کنار هم بنشینند.

شهرستان گچساران یکی از شهرستان های گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که با یاسوج مرکز استان حدود 150 کیلومتر فاصله دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر