کد خبر: 2008 A

رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج:

درست است که برادر من برای پیروزی " دکتر احمدی نژاد " در زمان انتخابات ها تلاش های فراوانی در این استان نمود اما با گرفتن مسوولیت توسط ما همیشه مخالف بوده وهست.

ایلنا- یاسوج: رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد انتصاب خود به ریاست این بیمارسستان را سیاسی ندانست و تاکید کرد که این انتصاب ربطی به برادر وی که مسوولیت دفتر دکتر احمدی نژاد در دور اول و دوم انتخابات ریاست جمهوری نهم و دهم در این استان را برعهده داشت ندارد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، " دکتر کیان دهرابپور " در نشستی با دست اندرکاران رسانه ها در دفترکار خود گفت: برخی همانند گذشته انتصاب مرا به برادرم " حاج محمدرحیم دهرابپور " ربط می دهند که من قویا آن را رد و تاکید می کنم که ایشان همیشه با بدست گرفتن مسوولیت توسط من و خانواده خود مخالف بوده و هستند.

وی با تشریح دلایل مخالفت برادر خود که زمانی " رئیس رایحه خوش خدمت کهگیلویه و بویراحمد " را برعهده داشت پرداخت و اظهارداشت: درست است که برادر من برای پیروزی " دکتر احمدی نژاد " در زمان انتخابات ها تلاش های فراوانی در این استان نمود اما با گرفتن مسوولیت توسط ما همیشه مخالف بوده وهست.

رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد افزود: دیدگاه برادرم این است که من و خانواده اش فقط بفکر ادامه تحصیل باشند و از پذیرش مسوولیت ها خودداری کنند اما برخی موقع نیاز است که ما در خدمت مردم و هم استانی هایمان باشیم.

دهرابپور، انتصاب خود بعنوان ریاست بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد را براساس روال عادی مدیریتی خواند و یادآورشد: از سال 83 تاکنون مسوولیت های مختلفی در دانشگاه علوم پزشکی داشته ام و هم اکنون نیز در خدمت هم استانی هایم در این بیمارستان هستم.

وی گفت: تمامی تخصص های لازم مدیریتی را دارم و برغم اینکه کمتر از یکماه از انتصاب من در این بیمارستان می گذرد اما تمامی مشکلات و نگرانی های پرسنل و مردم را در این زمینه می دانم.

رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد برنامه های خود برای توسعه کمی و کیفی این بیمارستان را تشریح و از رسانه ها خواست برای رفع دغدغه های مردمی با وی همکاری های لازم را داشته باشند.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر