کد خبر: 2022 A

علاوه براینکه مردم خواستار ادامه فعالیت " مهندس نیکزاد " در کهگیلویه و بویراحمد هستند خود وی نیز دوست دارند کارهای نیمه تمام را تمام كند و تحویل مردم دهد.

ایلنا – یاسوج: نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در این استان با تغییر و جابجایی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به شدت مخالفت و از " رحیمی " معاون اول رئیس جمهور دولت دکتر احمدی نژاد خواسته که اجازه دهند " اکبر نیکزاد ثمری " در استان بمانند و به فعالیت خود ادامه دهند.

یکی از نزدیکان " آیت اله سید کرامت اله ملک حسینی " به ایلنا در یاسوج گفت: وی تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد را در شرایط کنونی به مصلحت مردم استان و خود دولت نمی داند و از آقای رحیمی معاون اول رئیس جمهور خواسته که اجازه دهد " مهندس نیکزاد ثمری " تا پایان دولت دهم، استاندار این استان بماند.

وی با بیان اینکه وی معتقد است اگر استاندار کهگیلویه و بویراحمد در شرایط کنونی از سوی دولت تغییر پیدا کند کارهایی را که وی در استان شروع کرده نیمه کاره رها می شود، خاطرنشان کرد: علاوه براینکه مردم خواستار ادامه فعالیت " نیکزاد " در کهگیلویه و بویراحمد هستند خود وی نیز دوست دارد کارهای نیمه تمام را تمام و تحویل مردم دهد.

این فرد نزدیک به دفتر نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد افزود: آیت اله ملک حسینی تاکید دارد اگر " مهندس نیکزاد " استاندار استان تغییر کند مدیریت استانی از سویی دچار بی ثباتی می‌شود و از سویی نیز رکود پروژه های عمرانی را بدنبال خواهد داشت.

استاندار گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر