کد خبر: 2426 A

فرماندار گچساران در کهگیلویه و بویراحمد:

شهرستان گچساران به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده این درحالی است که کشور در شرایط کنونی با مشکلاتی از قبیل تحریم از ناحیه کشورهای خارجی مواجه شده است.

ایلنا - یاسوج: فرماندار شهرستان گچساران تاکید کرد: خدمات دولت نهم و دهم در گچساران ماندگار و عملکرد دولت در این شهرستان در بسیاری از شاخص ها چشمگیر و قابل قیاس با دوره های قبل نیست.

"محمد شفیعی" در گفتگو با "ایلنا " از گچساران گفت:در چهار سفر هیات دولت به این شهرستان بالغ بر 400 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 2هزار میلیارد ریال در این شهرستان عملیاتی و اجرایی شد که بسیاری از آنها به بهره برداری رسید و تعدادی نیز در دست اجرا است.

وی احداث بیش از 2 هزار واحد مسکونی مسکن مهر، احداث دوبیمارستان 96 و64 تختخوابی، احداث دانشکده نفت وگاز، توسعه و تکمیل فرودگاه، آغاز عملیات اجرای دوبانده کردن محورگچساران به بابامیدان و خیرآباد، احداث چنیدین طرح بزرگ ورزشی، آبرسانی به شهر دوگنبدان از سد کوثر و غیره را از عمده طرحهای مهم دولت نهم و دهم در این شهرستان برشمرد و اظهار داشت: با اجرای کامل این طرحها چهره شهرستان در آینده متحول خواهد شد.

شفیعی تصریح کرد: محرومیت زدایی و توزیع عادلانه خدمات در نقاط مختلف کشور از اهداف اساسی دولت نهم و دهم بوده که با اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها و سهمیه بندی بنزین امروز همه مردم از مزایای این خدمات بهرهمند هستند.

وی توسعه و عمران روستایی و کمک به اقشار کم درآمد و محروم جامعه را از برنامه های مهم دولت نهم ودهم برشمرد و افزود: با تلاش دولتمردان امروز اکثر روستاهای این شهرستان از نعمت آب، برق، گاز، راه روستایی آسفالته، پوشش سیما، مراکز آموزشی، وسایل ارتباطی و مراکز بهداشتی بهره مند هستند.

شفیعی گفت: توسعه همه جانبه در سراسر کشور شهرستان در حوزه های مختلف مشهود و نمایان است و شهرستان گچساران به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده این درحالی است که کشور در شرایط کنونی با مشکلاتی از قبیل تحریم از ناحیه کشورهای خارجی مواجه شده است.

فرماندار گچساران اظهار داشت: امروز با تلاش و پشتکار دولتمردان وهمراهی مردم آهنگ توسعه در جای جای کشور و شهرستان گچساران نواخته می شود و هر روز شاهد اجرای طرحهای بزرگ در عرصه های مختلف علمی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در سطح کشور هستیم.

شفیعی با اشاره به اینکه در سال جاری بالغ بر 300میلیارد ریال اعتبار از محل تملک داراییها و سرمایه ای به شهرستان گچساران اختصاص داده شده افزود: با جذب به موقع این میزان اعتبار و اجرا وبهره برداری از طرحهای عمرانی چهره شهرستان دگرگون خواهد شد.

شهرستان گچساران با جمعیتی بالغ بر 120هزار نفر جمعیت و تولید روزانه 750هزار بشکه نفت یکی از مناطق مهم اقتصادی کشور است.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر