کد خبر: 26244 A

وانت بار بطور کامل در زیر تانکر نفتی قرار گرفته بود که نیروهای امداد و نجات هلال احمر شهرستان بویراحمد برای نجات جان مصدومین مجبور به استفاده از برش و تیغه های برقی شدند.

ایلنا - یاسوج: مدیر هلال احمر شهرستان بویراحمد از نجات جان چهارتن از مصدومین حادثه برخورد شدید دو دستگاه.انت بار با تانکر نفتی در نزدیکی تونل " گل زردک " محور بابامیدان - یاسوج طی شب گذشته خبرداد.

" مهدی جمشیدی " در گفت و شنود اختصاصی با ایلنا گفت: حوالی ساعت 22 شب گذشته هیجدهم آذرماه 91 در حادثه شدید برخورد دو دوستگاه وانت بار و تانکر نفتی، چهار سرنشین وانت بار به شدت مصدوم که امکان نجات آنها در صحنه تصادف غیرممکن بنظر می آمد.

وی با تشریح نحوه برخورد این دو دستگاه نقلیه، اظهارداشت: وانت بار بطور کامل در زیر تانکر نفتی قرار گرفته بود که نیروهای امداد و نجات هلال احمر شهرستان بویراحمد برای نجات جان مصدومین مجبور به استفاده از برش و تیغه های برقی شدند.

مدیر هلال احمر شهرستان بویراحمد افزود: نیروهای امداد و نجات پایگاه جاده ای این جمعیت در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رسانده و با تمام تلاش ستودنی که از خود نشان دادند جان چهارمصدوم را در صحنه تصادف نجات و به بیمارستان یاسوج انتقال دادند.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر